Launchere klasör açma özelliği ekleme

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Tamer18 tarafından 21 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. Tamer18

Tamer18 Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    Arkdaşlar GM Discovery telefonlarda bulunan, menüde klasör ekleme özelliğini, kullanmakta olduğum Jiayu G4S cihazıma nasıl entegre edebilirim. 

Cihazımda bulunan launcherin linki: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. ve Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
    GM Discoveryde bulunan Launcher: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. ve Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

2. Orochi™

Orochi™ Administrator

4.459
    3.801
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    RE: Launchere klasör ekleme

Herhangi bir launcher ? Bu nasıl bi sorudur
    Su uygulama desen belki daha önce denemiş olan cikar ancak herhangi bir launcher dersen is değişir

Özellik yoksa uygulamayı yeniden yazman gerekir en basit çözümün bu olur
    Google da ara anlatımlar var

3. Tamer18

Tamer18 Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    RE: Launchere klasör ekleme

Valla haklısın Hocam düzelttim konuyu.

4. Tamer18

Tamer18 Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    Arkadaşlar konunun başında eklemiş olduğum [font=Open Sans, sans-serif]''Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. '' e menü de klasör açma özelliği eklemek istiyorum. googlede bilgi bulamadım. Aşagıda carefreelauncher'in res/menü/menu_launcher.xml içinde [font=Monaco, Consolas, Courier, monospace]menu_create_folder yazılı komutlar var. Launcherin içinden hangi uzantıları almam gerekli.[/font][/font]
    Kod:
    <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
    <menu
      xmlns:android="http://schemas.android.com/apk/res/android">
        <item android:id="@id/action_create_folder" android:title="@string/menu_create_folder" android:alphabeticShortcut="C" android:showAsAction="never" />
        <item android:id="@id/action_edit_mode" android:title="@string/menu_edit_mode" android:alphabeticShortcut="E" android:showAsAction="never" />
        <item android:id="@id/action_set_wallpaper" android:title="@string/menu_wallpaper" android:alphabeticShortcut="W" android:showAsAction="never" />
        <item android:id="@id/action_theme" android:title="@string/menu_theme" android:alphabeticShortcut="M" android:showAsAction="never" />
        <item android:id="@id/action_main_settings" android:title="@string/menu_main_settings" android:alphabeticShortcut="A" android:showAsAction="never" />
        <item android:id="@id/action_desktop_settings" android:title="@string/menu_desktop_settings" android:alphabeticShortcut="O" android:showAsAction="never" />
        <item android:id="@id/action_settings" android:title="@string/menu_settings" android:alphabeticShortcut="P" android:showAsAction="never" />
        <item android:id="@id/action_help" android:title="@string/menu_help" android:alphabeticShortcut="H" android:showAsAction="never" />
        <item android:id="@id/action_hideordisplayAppIcon" android:title="@string/menu_hideorhisplay_appicon" android:alphabeticShortcut="B" android:showAsAction="never" />
    </menu>

5. Tamer18

Tamer18 Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    Hocam googlede bulamadım. Yeniden yazmak nasıl oluyo biraz detay verirmisiniz.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş