miui :(

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda cetinodinson tarafından 28 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. cetinodinson

cetinodinson Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

63
    12
    8
    Arkadaslar miui rom kurdum hersey cok güzeldi cok mutluydum.simde mikro ya 3g akiyorum.H+ lar havada ucusuyor falan.sonra birden bire gitti internetim :( ne denediysem olmadi gg ultimate denedim yine yok internetim gitti uçtu. cihazı hiçbir şekilde bagliyamiyorum internete.asiri zor durumdayım.var mi bi çözümü :uzgun:

2. Darkqnez

Darkqnez Guest

3g türkiyeye kapandı 4g ye geçiş yapıyoruz ondan yavaş operatörler öle diyor

3. cetinodinson

cetinodinson Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

63
    12
    8
    hocam tesekkur ederim fakat komple yok bende icime su serprin ama biraz kalıcı hasar olustu sanmistim.fakat hic yok internet

4. muratxxlarge

muratxxlarge Paylaşımcı
    File Uploader

604
    331
    63
    Cihaz:
    GM Discovery
    ROM:
    GIDGAT ULTIMATE EDITION
    Şu mesaj uyarısını dikkate alıpta kurdun değil mi?

[font='Open Sans', sans-serif]- Aramızda ilk kez miui kuracaklar vardır. İlk kurulumda '' mi message '' kapatın. Yoksa faturalıysanız faturaya yazar, tl hesabınız varsa tl den düşer[/font]

5. Darkqnez

Darkqnez Guest

operatör ne :emoji_grinning:

6. cetinodinson

cetinodinson Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

63
    12
    8

avea kardo

7. RomMaster

RomMaster Guest

Avea bayiine gidip bi sor

8. cetinodinson

cetinodinson Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

63
    12
    8
    tik yok hocam ya aciyorum datayi hicbisi olmuyor

9. BreaKing

BreaKing Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

@cetinodison bende ilk oldugunda reboot atmistim oylr duzelmisti suan miui de deilim ama

10. cetinodinson

cetinodinson Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

63
    12
    8
    tamam arkadaşlar geldi internet.dogu illerinde yokmus zaten hatay nasil girdi doğuya anlamadim ama var su an dovlet meselesi karimamak lazim

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş