nokıa lumıa 620

'Konu Dışı' forumunda Mehmet Gökçen tarafından 7 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. Mehmet Gökçen

Mehmet Gökçen Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

2
    0
    0
    arkadaşlar anneme nokıa lumıa 620 almayı düsünüyorum 2. el fiyatı 150 lira ( elden bi arkadaş satacak) kapağında biraz hasar var ama kapağı değiştiririm zaten garanti fatura hepsi mevcut alayım mı sizce ? tavsiye eder misiniz ? :dry: :dry: :what:

2. Jiraiya

Jiraiya Guest

Lumia alma tavsiyem etmem general mobile bile ondan daha iyi :emoji_slight_smile:

3. SmiLeToLiFe

SmiLeToLiFe Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

1.419
    1.254
    113
    Cihaz:
    Redmi Note 4X
    ROM:
    Miui Global 8.2.10 Stable Sürüm
    benim pedere 525 i aldık fiyatına göre iyi cihaz :cool:

4. Ferdi9050

Ferdi9050 Aktif Üye
    Aktif Üye

177
    42
    28
    Bence lumialar iyi cihaz. Tek eksikler marketlerindeki uygulama sıkıntıları. Birazda bazı modellerinde kronik olarak ısınma sıkıntısı var. Lumia 925 ve 920 kullandım ikiside sıkıntılı 5 dakka netde dur elin yanacak kadar ısınıyor. 820 De kullandım onda yoktu.

Ama seri ve şık cihazlar.

5. Uchiha Itachi

Uchiha Itachi Aktif Üye
    Aktif Üye

214
    22
    18
    bende geçtigimiz günlerde discoyu yolalyınca servise 620 kullandım 2 hafta. 9-10 tane önemli arızası vardı ama kullanımlan alakalı olabilir. kronik sorunlarsa zaten alınmaz. mesela ses açma, kısma tuşları bozulmuştu o kronikmiş 620de, hafıza kartı girişi kırıktı ekranda beyaz leke dokunmatik sapıtması şarjdayken kullanama flan baya vardı ama kullanımdan olabilir

kamerası iyiydi seside güzel çıkıyor ekranı kucuk ama kalitesi iyi uygulama sıkıntısı olarak annenin neleri kullandıgına baglı face whatsapp tarzı uygulamaların cogu var. şu kahve falına bakanlar cart curt yok pekde önemli deil

baska sorun varsa yardımcı olabilirim

6. Mehmet Gökçen

Mehmet Gökçen Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

2
    0
    0
    alacak olsam bile annem kapsamlı olarak kullanmaz kamera ve müzik çaları kullanır baskada birşey kullanmaz fiyatı uygun geldiği için sormustum ben :emoji_grinning:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş