Ramazanda Bedava İnternet

'Konu Dışı' forumunda Mr. ATT tarafından 17 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. Mr. ATT

Mr. ATT Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Herkese merhaba;[/font]

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Ramazan ayı geldi. operatörler ramazan ayı için ücretsiz (2GB’a kadar) internet paketi veriyor.[/font][font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Süresi 1 ay ve sadece 02:00 – 06:00 saatleri arasında kullanabiliyors[/font][font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]unuz.[/font][font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Arkadaşlarımda denedim çalışıyor.Hatırlayanlar vardır geçen senede böyle bir kampanya vardı.[/font]

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]02:00-06:00 arası, 2GB internet kullanmak için yapmanız gerekenler;[/font][/font]

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Turkcell[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]SAHUR[/font] yazıp [font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]2222[/font]‘ye gönderiyorsunuz. 2GB internet.[/font][/font]

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Avea[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]SAHUR[/font] yazıp [font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]5555[/font]‘e gönderiyorsunuz. 2GB internet.(Faturalı hatlar)[/font][/font]

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Vodafone; [font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]KAZAN[/font] yazıp [font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]4445[/font]‘e gönderiyorsunuz. 2GB internet.[/font]
    [/font]

[font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][font='Open Sans', Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Teşekkürü unutmayın.  :emoji_grinning: :rool: :goodbye: HAYIRLI RAMAZANLAR[/font][/font]

2. Tamer18

Tamer18 Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

303
    202
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    Bana yaramıyor avea kontorlü  :mad:

3. emreturan

emreturan Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

bu kampanya 5 yıldır var

4. Mr. ATT

Mr. ATT Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

ben 2 yıldır telefon kullandığım için 2 yıllık biliyorum.

5. Furkan_FS

Furkan_FS Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Avea'nın kafasını yasamak istiyorum.Neden sadece faturalı ?

6. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    uvv demek  beleş  ha :emoji_grinning: :emoji_slight_smile: 

7. fatihergun1977

fatihergun1977 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

73
    10