[RECOVERY] Elite Custom Recovery Yükleme

'Discovery Elite' forumunda Ferdi9050 tarafından 24 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. Ferdi9050

Ferdi9050 Aktif Üye
    Aktif Üye

Merhabalar,

Elite için bir kaç recovery mod var. En sağlamı çinlilerin yaptıgı bir custom recovery,

Öncelikle,

1. Google playdan [font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]Rashr - Flash Tool ( https://play.google.com/store/apps/details?id=de.mkrtchyan.recoverytools&hl=tr ) indirin[/font]
    [font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]2. Ardından linkte verdiğim dosyayı indirin[/font]
    [font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]3. Rashr Programını root yaptıktan sonra açın.[/font]
    [font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]4. Recovery dosyadan seçin diyin.[/font]
    [font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]5. İndirdiğini img dosyasını gösterin.[/font]
    [font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]6. Kuruldu diyecek ve recovery modda açmak istermisiniz diye soracak.[/font]

[font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]Recoveryniz hazır.[/font]

[font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]Aynı durumu TWRP Recovery içinde geçerli. Ama rom kurarken bu cwm de sıkıntı yaşadım bilginize.[/font]

Çin Recovery : Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Twrp Recovery : Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

[font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]ORJİNAL Recoverye dönüş.[/font]

Ekteki dosyayı indirin. Aynı custom yükler gibi stok recoveryi rashr ile yükleyin orjinale dönmüş olacaksınız..

Stok Recovery : Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Çin recovery kullanma klavuzu : Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

2. wildboss

wildboss Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

twrp den sonra orj ve çinceyi denedim ikisinde de ekran gelmiyor sadece twrp yi kullanabiliyorum şu anda

Yükleniyor...