Recovery modu açılmıyor

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Mamalama tarafından 8 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Mamalama

Mamalama Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

flashify ile Yanlış dosya Flasladım Telefon genaral mobile yazısında kalıyor batarya çıkarıp tekrar taktıgımda telefon açılıyor Hic bir roma gecemiyorum Recovery açılmıyor Yardım Lütfen Ne yapmam lazım

2. Rygebin

Rygebin Guest

Özelden teamviewer ver halledelim.

3. Mamalama

Mamalama Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hocam Teamwier hakkında fazla bilgim yok kayıt oldum şimdi size Kullanıcı adı sifreyimi verecegim ?

4. Rygebin

Rygebin Guest

Çıkan ıd ve şifre verilecek.

5. Mamalama

Mamalama Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hocam PC arızalı başka bi yoldan çözemezmiyim

6. Rygebin

Rygebin Guest

Anlatırım ama uygulamalı yoldan olmadıkça yapamayız, çok başıma geliyor bu aralar bu problem. Başka bir pc bulabilirsen iyi olur.

7. lordexelion

lordexelion Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

telefon açılıyorsa flashify ile stock recovery flasla ?

8. sinanbilgiç

sinanbilgiç Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

kardeşim tek çaresi sp flastool ile orjınal rom bunun içinde pc lazım

9. lordexelion

lordexelion Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

iyide flashify stock recovery flaşlayabilir,cm12 recovery flaşlyor hem sp flashtool görmedim 4g için

10. Rygebin

Rygebin Guest

Cihaz mtk işlemci ve discovery sınıfına sahip değil. O yüzden romları farklı veriyoruz bunun hiç bir farkı olmuyor. Bilgi verirken buna göre verirsek sevinirim.

11. Mamalama

Mamalama Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Denedim öyle Genaral mobile yazısında kalıyor

12. caneray

caneray Guest

Recovery girişin yoksa pc olmadan cihazı çalışır hale getiremezsin. PC'ye geçip bana mesaj gönderirsen konu hakkında yardımcı olabilirim.

13. Rygebin

Rygebin Guest

Caner dün bana olan olmuş , pc olmadan birşey yapamaz.

14. caneray

caneray Guest

@"Rygebin" bende aynı bilgiyi verdim, recovery olsaydı twrp veya cwm'den yüklerdi zipi düzelirdi, ama recoveryde olmadığı için tek çare PC :emoji_slight_smile:

15. Mamalama

Mamalama Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

PC geçip sizinle iletişime gececegim başka çare yok gibi ne olduysa remix romundan lollipop romuna geçerken oldu Twrp kalktı sonra tekrar yüklemeye Çalıştım yanlış dosyayı flashladim genaral mobile yazısında kaldı öyle ilginiz için çok teşekkür ederim :emoji_slight_smile:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş