[REHBER] AKILLI TAHTA ATAK YAZILIMI v1.09 VE YASAL YOLDAN USB KORUMASINI AÇMA

ssarp31

Kayıtlı Üye
flash otuşturma işlemi bitti
[marka algılanamadı]
seri no su yazıyor flaşhın     fakat başka bir pc de hazırladım bu flashı bu pc de gizli dosyalar [ atak.veri] gözükmüyor ne yapmam lazım

TR-HaMeR

Kayıtlı Üye
@Celuk  krdşm bizim okulda şöle bir sistem var.Tahta kilitleniyo açmak için öğretmenlerin telefonunda bir şey var artık neyse sifremi yazıyorlar ne ordan tahtayı kilitliyo açıo.Bence galiba program var yada meb in sitesinden giriyorlar.Bunun için bir fikir yada önerin varmı acaba

mehmetalikisa

Kayıtlı Üye
Abi dediğin gibi atak.veri dosyasını kopyaladım da şimdi ne dersin çalışır mı, çalışmaz mı :)
Bi de bizim okuldaki tahtada il ilçe olarak T.C. ve MEB diyo okul adı da FATİH PROJESİ diyo onları mı yazmam lazım?

farukcf111

Kayıtlı Üye
Dediklerinizi denedim ve bir hocanın flashındaki atak.veri yi aldım (3 ay önce almıştım ama bu konuyu daha bu gün okudum) denedim ve başarılı şekilde oluşturuldu dedi bakalım yarın ne tepki verecek akıllı tahta.

Cvp: RE: [REHBER] AKILLI TAHTA ATAK YAZILIMI v1.09 VE YASAL YOLDAN USB KORUMASINI AÇMA

farukcf111' Alıntı:
Dediklerinizi denedim ve bir hocanın flashındaki atak.veri yi aldım (3 ay önce almıştım ama bu konuyu daha bu gün okudum) denedim ve başarılı şekilde oluşturuldu dedi bakalım yarın ne tepki verecek akıllı tahta.
Buyuk ihtimalle olmayacak ama yine de deneyin cunku sifreyi bilmek gerekiyor :)
[hr]
mehmetalikisa' Alıntı:
Abi dediğin gibi atak.veri dosyasını kopyaladım da şimdi ne dersin çalışır mı, çalışmaz mı :)
Bi de bizim okuldaki tahtada il ilçe olarak T.C. ve MEB diyo okul adı da FATİH PROJESİ diyo onları mı yazmam lazım?
Evet tahtada ne yaziyorsa ona gore yaz ama Buyuk ihtimalle olmayacak ama yine de deneyin cunku sifreyi bilmek gerekiyor
[hr]
ssarp31' Alıntı:
flash otuşturma işlemi bitti
[marka algılanamadı]
seri no su yazıyor flaşhın     fakat başka bir pc de hazırladım bu flashı bu pc de gizli dosyalar [ atak.veri] gözükmüyor ne yapmam lazım
Denetim masasindan dosya gezgini seceneklerinden gizli dosyalari aktif et e tikla bu dosya da gozukur

Frenk

Kayıtlı Üye
Cvp: RE: [REHBER] AKILLI TAHTA ATAK YAZILIMI v1.09 VE YASAL YOLDAN USB KORUMASINI AÇMA

Şifreyi sallayip anahtar olusturup bi öğretmen usb sinden aldigim atak.veri dosyasini benimkiyle degistirirsem büyük ihtimal calisacak çünkü flashlarin içindeki tek dosya bu :thinking:

Zaten formatorlerin TC yi ve eba sifresini sallayip tek o usb için olan şifreyi yazdigini öğrendim ve elimde bi hocanin atak.veri dosyasi vardi ve diğer hocalarinkiyle ayniydi demek ki şifre bu dosyaya bağlı bize kalan anahtar oluşturmak di mi hocam :troll1:
Ordaki gizli dosya klasörünü nasıl alabiliriz hocanın flaşı da gozukurmu