Rezillik

'Konu Dışı' forumunda hakan.k tarafından 4 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. hakan.k

hakan.k Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Arkadaşlar Facebook'taki GMD Hakkında Aradığınız Herşey adlı grupta emre çavdar denilen yöneticinin yaptığının resmi.. Yorum sizin.. Bunlara prim verip övmeyin diye yayınlıyorum. Gülenler helal olsun diyenler oldukça bu saçmalık devam eder çünkü. İnşallah bunu yaptığı teknoloji mağazaları uyanır da gereğini yapar.

2. meteret

meteret Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Allah Akıl Fikir Versin Ne Diyelim . Kısacası Terbiyesizlik ve Emeğe Saygısızlık !

3. Captain

Captain Aktif Üye
    Aktif Üye

Hata insanları adam yerine koyup denesinler görsünler diye oraya koyanlarda böyleleri ne anlar insanlıktan gerçi bu root rom gibi işler çoluk çocuğun eline düşmesin ne diyelim

4. Bu telefonu alan roottan felan anlamayıp garantiye gidince bunun hesabını kim verecek? Allah akıl fikir versin

5. Snake

Snake Guest

Bende Diyorum Operaör Mağzalarında Ayarları Neden kısılıyorlar İşte Bunlar Yüzündenmiş.

Bunlar Yüzünden Discovery Air İnceleme Videosu Çekemedim. :bazuka:
    [hr]
    O Telefonu Satmazlar Heralde Numune Sonuçta.

6. SpeedlinE™

SpeedlinE™ Aktif Üye
    Aktif Üye

Bir süre sonra daha ucuza satışa konulabiliyor teşhir ürünleri,cidden ayıp bende neden şifre koyarlar ki diyordum ki hem kendi videolarını çekenleri hemde bu tür işlemleri yapanları gördükten sonra hak veriyorum.

7. hakan.k

hakan.k Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Mesele sadece bu mu satmasalar nolacak? Parasını mı ödedi de yapıyor?

8. Snake

Snake Guest

Yani Denizlide Olsa Şikayet Ederdim.

9. ByKaraca

ByKaraca Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

10. Hızır Ali Yıldırım

Kayıtlı Üye

Bir şey söyliyim mi :emoji_grinning: Benim iki gün önce aldığım telefonda galiba rootlu (babama aldık)  :adyo: böyle bir veledin eline mi geçmiş acaba? o_O

11. hakan.k

hakan.k Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

mümkündür 

12. Tmp341

Tmp341 Aktif Üye
    Aktif Üye

335
    47
    28
    Cihaz:
    Iphone 7 128GB