ROM KURULUMU

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda WhiteHunter tarafından 15 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. WhiteHunter

WhiteHunter Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Merhaba değerli TURKDEVS üyeleri.

2 gündür Disco-KAT romu editliyim kendim kullanıyım diye uğrasıyorum Desreuezq sağolsun yardım etti.

Bugün editliyecegim yerleri editleyip romu tekrar arşivledim
    romu kurmaya başladım :S (CWMDEN)

Romu seçtim kur dedim bam diye hata çıktı "I[font='Open Sans', sans-serif]nstallation aborted" yazısı çıktı.[/font]

[font='Open Sans', sans-serif]Bu yazı neden çıkar? ben nerde hata yaptım ? :S :uzgun: :what: :( [/font]

2. rom çok büyük olursa olabilir, updater-script değiştirip denemelisin

3. WhiteHunter

WhiteHunter Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

romun boyutu 327 mb

updater-script değiştirmiştim zaten :uzgun:

4. Birde şununla dene bakalım olacakmı

https://yadi.sk/d/IOz98ipxhGKgF

5. STAN

STAN Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

453
    214
    0
    Aslında yorum yazmistim ama o ara siteye biseyler oldu yorumu kopyaladım simdi yazıyom :emoji_grinning:

Bad zip file diyorsa romu ziplemede hata yapmışsın demektir zipi es dosya ile açmaya çalış eger aciliyorsa ziplemen duzgundur google playden zip signer indir zipi imzala birde oyle dene :emoji_slight_smile: disco-kat rom kullanan gormek sevindirdi acikcasi :emoji_grinning:

6. WhiteHunter

WhiteHunter Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Denicem teşşekkür ederim :emoji_slight_smile: DiscoKat rom hoşuma gidiyor ama o mor renk :S mor rengi değiştirip kullanıyım diyordum

7. STAN

STAN Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

453
    214
    0
    Aslında bordo o da mor gibi oldu :emoji_grinning: bence yaptıktan sonra paylaş :emoji_slight_smile: 

8. WhiteHunter

WhiteHunter Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

İnşallah bi yapıyımda :emoji_grinning: paylaşırım

9. STAN

STAN Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

453
    214
    0
    Kolay gelsin çözemedigin yer olursa bu konuya yazarsın gorursem cevaplarım :emoji_slight_smile: 

10. WhiteHunter

WhiteHunter Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş