[ROM][MM]MIUI 9.6 Final Beta v8.4.26 for ZTE Z17 Mini

'Z17 Mini Custom Romlar' forumunda Orochi™ tarafından 18 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Fedroid

Fedroid Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

2
    0
    1
    Cihaz:
    Nubia Z17 mini
    ROM:
    Stock
    Merhaba, ifadem doğru değilse affedersiniz. Google çeviriciyi kullanıyorum. Birisinin miuipro çekirdeğini değiştirip değiştiremeyeceğini ve DT2W fonksiyonunu (uyanmak için iki kez dokunma) ekleyeceğini bilmek istiyorum. Teşekkür ederim
    --- Mesajlar Birleştirildi, 25 Haziran 2018, Önceki Mesaj Tarihi: 25 Haziran 2018 ---
    Merhaba, ifadem doğru değilse affedersiniz. Google çeviriciyi kullanıyorum. Birisinin miuipro çekirdeğini değiştirip değiştiremeyeceğini ve DT2W fonksiyonunu (uyanmak için iki kez dokunma) ekleyeceğini bilmek istiyorum. Teşekkür ederim

2. Byscorpion06

Byscorpion06 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

]Arkadaşlar bu romu inatla kullanıyorum ses probleminden sonra tekrar kurdum ve kullanmaya devam ettim bugün bir baktım kullanılan telefon hafızası 55 gb olmuş sistem şişmiş resmen bu olay başına gelen varmı acaba

3. nasuhakoz

nasuhakoz Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

3
    0
    1
    Cihaz:
    Nubia Z17 Mini
    ROM:
    UI 4.0
    Hangi sürümü çalışıyor acaba?
    --- Mesajlar Birleştirildi, 3 Eylül 2018, Önceki Mesaj Tarihi: 3 Eylül 2018 ---
    Hangi sürümü çalışıyor acaba?
    --- Mesajlar Birleştirildi, 22 Eylül 2018 ---
    Bazı uygulamalar desteklemiyor diyor Instagram felan çoğu zamanda kasıyor hangi sürüm daha iyi acaba?

4. Cemilbalkan

Cemilbalkan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

10
    0
    1
    Cihaz:
    Nubia Z17 mini
    ROM:
    MiuiPro10 8,9,20 Beta
    Merhabalar z17 mini mıuı 10 romu olacak mı saygılar.

5. jintiexiao

jintiexiao Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    0
    1
    Cihaz:
    XIAOMI8
    和FYGJJKHJKGYFYTF

6. Cemilbalkan

Cemilbalkan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

10
    0
    1
    Cihaz:
    Nubia Z17 mini
    ROM:
    MiuiPro10 8,9,20 Beta
    MIUI.pro 9.6 v8.4.26 neden kaldırıldı acaba hiçbiryerde bulamıyorum saygılar.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş