Rom nasıl editlenir?

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Blink® tarafından 13 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Blink®

Blink® Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

45
    16
    8
    Bu ROM nasıl editlenir bilen varsa söyleyebilir mi(port değil)??

2. SmiLeToLiFe

SmiLeToLiFe Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

1.420
    1.254
    113
    Cihaz:
    Redmi Note 4X
    ROM:
    Miui Global 8.2.10 Stable Sürüm
    bu soru aynı '' istanbul'dan bağdat'a nasıl giderim '' gibi bir şey olmuş. Sorduğun sorunun net bir cevabı yok. Ne yapmak istediğine bağlı

3. Uchiha Itachi

Uchiha Itachi Aktif Üye
    Aktif Üye

214
    22
    18
    önce rom dosylarında neyin ne oldugunu az çok bilmen lazım :goodbye: arastırırsan kolayca bulablirisin :cool:

4. Jiraiya

Jiraiya Guest

rom editlemek tema gömersin sonra apk ekleyip çıkartarak yapabilirsin mesela müzik çaları beğenmiyorsun başka bi müzik çalar ekleyebilirsin yani editlemek aslında kişisel bi eşyayı kendinize göre uyarlıyonuz
    yani telefonunuz kendi kişiliginizi yansıtıyosunuz editlerken kısacası editlemek kişiseldir :sigara:

5. RidersOfAnatolia

RidersOfAnatolia Aktif Üye
    Aktif Üye

317
    252
    0
    Editlemek kolaydır ancak çok uğraştırır. Zamanın az ise hiç bulaşma bence.. :laugh:

6. Blink®

Blink® Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

45
    16
    8
    Zamanım çok anlatırsan sevinirim ayrıca ben sadece bildirim çubuğunu düzenlemek istiyorum.

7. RidersOfAnatolia

RidersOfAnatolia Aktif Üye
    Aktif Üye

317
    252
    0
    Kardesim forumda Advanced Apk Tool anlatimi var. O programla romdaki system>priv-app>SystemUI.apk yı duzenleyebilirsin.  :rool: :emoji_grinning:

8. Captain

Captain Aktif Üye
    Aktif Üye

651
    295
    63
    bildirim çubuğu düzenleme öyle resimli falan filan değil zor hani gravityboxa benzemez bu işler apk decomp edip kodları düzenlemen gerekiyor :emoji_grinning: 

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş