Rom yukleyememe sorunu

dadaskral

Kayıtlı Üye
telefonum stock romdan baska romu kabul etmiyor heralde.rom kurmaya calistigimda kuruyor gosteriyor fakat 5-10 sanjye gibi kisa bi surede tamamlaniyor.Acmaya caistigimda ise bootta kaliyor.Stock atarken herhangi bi aknti yok kuruyor.5-6 rom 3-4 recovery denedim sonuc ayni yardimcinolun

Lptrex

Yasaklı Üye
Wipe leri tam yapin romu eksik indirmis olabilirsiniz veya cwm surumunuz dusukdur bu 3 unden biridir
Bide imzanizi rica etsem kuculturmusuz cok yer kapiliyorda

dadaskral

Kayıtlı Üye
Hocam telefondan girdigim icin suan bakamiyorum kusuruma bakmayin.
Dediklerinize gelirsek onceden kurdugum 5-6 romu denedim,ustune bi de 2-3 de cwm denedim sonuc ayni malesef

I

Incredible™

dadaskral' Alıntı:
Hocam telefondan girdigim icin suan bakamiyorum kusuruma bakmayin.
Dediklerinize gelirsek onceden kurdugum 5-6 romu denedim,ustune bi de 2-3 de cwm denedim sonuc ayni malesef
wipeların hepsini yaptığınıza eminmisiniz, wipe data/factory reset - wipe cache partition - mounts and storage>format system - advanced>wipe dalvik cache

bunları sırayla yapıp deneyin birde büyük ihtimal tam wipe yapamamışsınızdır yada rom tam inmemiştir

dadaskral

Kayıtlı Üye
Hocam herzaman yaptigim gibi wipe siralamasini dogru yapiyorum.1 bucuk yila yakin zamandir rom atiyorum telefonuma :) fakat xperia romu kurup baska romu kurmaya calisitigimda boylw bi sorunla karsilastim