Rom yukleyememe sorunu

'Android Sorun & Yardım Bölümü' forumunda dadaskral tarafından 16 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. dadaskral

dadaskral Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

telefonum stock romdan baska romu kabul etmiyor heralde.rom kurmaya calistigimda kuruyor gosteriyor fakat 5-10 sanjye gibi kisa bi surede tamamlaniyor.Acmaya caistigimda ise bootta kaliyor.Stock atarken herhangi bi aknti yok kuruyor.5-6 rom 3-4 recovery denedim sonuc ayni yardimcinolun

2. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    Wipe leri tam yapin romu eksik indirmis olabilirsiniz veya cwm surumunuz dusukdur bu 3 unden biridir
    Bide imzanizi rica etsem kuculturmusuz cok yer kapiliyorda

3. dadaskral

dadaskral Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hocam telefondan girdigim icin suan bakamiyorum kusuruma bakmayin.
    Dediklerinize gelirsek onceden kurdugum 5-6 romu denedim,ustune bi de 2-3 de cwm denedim sonuc ayni malesef

4. wipeların hepsini yaptığınıza eminmisiniz, wipe data/factory reset - wipe cache partition - mounts and storage>format system - advanced>wipe dalvik cache

bunları sırayla yapıp deneyin birde büyük ihtimal tam wipe yapamamışsınızdır yada rom tam inmemiştir

5. dadaskral

dadaskral Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hocam herzaman yaptigim gibi wipe siralamasini dogru yapiyorum.1 bucuk yila yakin zamandir rom atiyorum telefonuma :emoji_slight_smile: fakat xperia romu kurup baska romu kurmaya calisitigimda boylw bi sorunla karsilastim

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş