[Root]Samsung Grand Neo GT-İ9060

  • Konbuyu başlatan Snake
  • Başlangıç tarihi
S

Snake

İşleme Kendi Tarafımca Denenmiştir Hiç Bir Sorun Çıkmamaktadır Başlamadan Önce Anti Virüs Programınız Varsa Devre Dışı Bırakın Virüs yokur Ama Bazı Programlar Virüs Olarak Görüyor [Not 32 Denendi]

İlk olarak Programın Sürücüleri Otomatik İndirmesi İçin Kies'i İndirin.

www.Samsung.com  Android 4.3 Veya Üstü İçin Kies3 Alt Sürümleri İçin Kies'i İndiriniz. Bizim Cihazımız 4.2.2 olduğu İçin Kies'i İndiriyoruz.

Not: Kurmanıza Gerek Yokur Setup Dosyası Durması Yeterli Zaten İstesenizde Kuramazsınız. 

Daha Sonra Linkten VRoot'u İndirip Kurun.=>Yandex.Disk Not: Güncelleme İle İsmi İRoot Olmuştur.

Şimdi İse Cihazınızın Ayarlar>Geliştirici Seçeneklerinden USB Hata Ayıklama Modunu Akifleştirin. Eğer Geliştirici Seçenekleri Yoksa Telefon Hakkında kısmına Girerek Yapı Numarasına 7 Kez Tıklayayıp Aça Bilirsiniz.

Bu İşlemleri Yaptıktan Sonra Cihazınızı USB Kablosu İle Bigisayarınıza Bağlayınız. Ve İRoot Pogramını Açınız Program Oto olarak Cihaza Bağlanıcak Ve Eksik Sürücüleri Yükleyecektir. Bağlanma Aşamasında Cihazınızın Ekranına İzin Penceresi Gelecek tamam Butonuna Basın. Bağlantı İşlem Tamamlandığında Programın Sağ Alt Köşesinde Root Butonunu Göreceksiniz. Butona Basarak Root İşlemine Başlayabilirsiniz.

Root İşlemi Bitiğinde İRoot Programında Complete Yazısını Göreceksiniz. Bu Yazı Göründüğünde Cihazınız Yeniden Başlayacaktır.

Ve Menünüzde KingUser Uygulamasını Göreceksiniz Yanında Ayrıyetten 2 Uygulama Daha Gelecek onlara ihtiyacınız Yok Silebilirsiniz.

Artık Grand Neo Cihazınız Root Olmuştur Keyfini Çıkarın.

DipNot: Yakın Zamanda Anlatıma Resim Ve Video Eklenecekir.


Teşekkür Etmeyi Unutmayın  :goodbye:
 
Üst