Samsungdaki Gibi Olsun İstiyorum

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda _moria_ tarafından 27 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. _moria_

_moria_ Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Arkadaşlar samsungun tellerinde rehberde kisiyi sağa kaydirinca arama yapiyor sola kaydirinca msj atiyorya o özelliğe rom atmadan nasıl sahip olabilirim ?

2. SpeedlinE™

SpeedlinE™ Aktif Üye
    Aktif Üye

Maalesef yapamazsınız.Root olursa belki olabilir (kesin değil)ama onun hakkında bilgim yok

3. _moria_

_moria_ Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Root varda . Mesela S5. Romda bu özellik var :S

4. SmiLeToLiFe

SmiLeToLiFe Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

1.433
    1.284
    113
    Cihaz:
    Redmi Note 4 4/64
    ROM:
    Miui Global 9.5 | Stable 9.5.4.0 (NCFMIFA)
    Benim bildiğim bu özellik s5 in kendi dialer.apk sında var. Böyle bir şeyin ondan alınıp başka bir samsung roma eklemek için smali,xml,png vs ne varsa almanız lazım. eklenince çalışır mı o da meçhul. xda da s5 port uygulamaları vardı içinde dialer veya contacts apk varmıydı hatırlamıyorum bi araştır ;) 

5. Prusias

Prusias Aktif Üye
    Aktif Üye

Google playden exdialer indir. Bi yerden de pro apksını indir. İkisini de kurduktan sonra menüye telefon ve kişiler uygulaması gelir. Herhangi birine tıkla seçeneklerden davranışa gir. En aşağılara in öğe kaydırmaya tik at. Sondan üçüncü olmalıydı yanlış hatırlamıyosam.

6. sagopala

sagopala Aktif Üye
    Aktif Üye

aynen, exdialerde bu özellik mevcut

7. Gönüldaş

Gönüldaş Aktif Üye
    Aktif Üye

İler ki günlerde belki Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. bu ve bunun gibi değişik güncellemeler yayınlaya bilir.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş