Ses açma tuşu çalışmıyo/işlemio

'ETAB 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Amcui tarafından 3 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Amcui

Amcui Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Beyler yeni farkettim youtube dan bişeye bakarken ses açiim dedim tuş işlemio.. Kısma çalışıo, ona basıp ekrana gelince dokunmatikten açıyorum.
    Ama asıl sorun bu tuş çalışmazsa recovery ye de giremem.

Yazılımsal mıdır? Donanımdq sorun oldugunu sqnmıyom.. Cihaz rootlu uygulama, komut v.s ile düzelirmi ??

2. ninjassasin45

ninjassasin45 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Bendede oldu galiba format çekmiştim hatırlamıyorum yada kendi kendine geçti......
    Bence elleme o kendiliğinden geçer

3. fenliselipsikopat

fenliselipsikopat Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

yeniden başlat tableti geçmesi lazım bende de oluyordu ara sıra..

4. Amcui

Amcui Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Aynı işlemio gravitybox kurmuştum ondan olmuştur dedim onu kaldırdım aynı kapadım açtım devam edio sorun :emoji_slight_smile:

5. mustioo

mustioo Aktif Üye
    Aktif Üye

Flashify yuklersin. Crackleme zipi ile twrp yi secersen twrp acilir. Yani tekrardan girersin yapazsan eğer.

6. mrlndgn

mrlndgn Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Xposed modullerinden olan adaway youtube veya playground youtube gibi modulleri indirmis ve kurmus isen ses youtube acikken tuslar ile artirilmaz veya azaltilmaz. Ayni sekilde baska moduller indirip bazi uygulamalarda denersen onlarda da degismez. Uygulamayi kapatirsan tuslarin isledigini gorursun. Eger uygulama acikken de tuslari kullanmak istiyorum dersen indirdigin modulu kaldircan aga

7. Fetes

Fetes Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bendede var bazen düzeliyo sonra tekrar çalışmıyo ama korkma recovery menüsüne giriyor. Enazından bende böyle.

8. l_v2000v_l

l_v2000v_l Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Aynı Sorun Bende de Oluyor (Bazen) Tableti Güvenli Mod Aç Sonra Kapat Bende İşe Yarıyor yada bekle geçer

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş