Sizce bu laptop nasıl?

'Konu Dışı' forumunda berker tarafından 31 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. berker

berker Aktif Üye
    Aktif Üye

FIFA 15, GTA 5 (4'e de razıyım) gibi oyunları oynatır mı? Kasma yaşar mıyım?

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Yok, güzel değil diyorsanız 2000 TL'i aşmayacak bir laptop önerir misiniz?

2. Jeraldez

Jeraldez Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

2000 tl ye gta 6 yı bile açıcak bilgisayar topladım 1 haftaya alıcam, kesin leptop olsun istiyosan bu bilgisayar oynatır ama ultrada değil.medium felan 840m giriş seviyesinin bi üstü , orta seviyenin bi altı bi ekran kartı.Fena değil.

3. berker

berker Aktif Üye
    Aktif Üye

Hızlı mıdır

4. Jiraiya

Jiraiya Guest

Sana tavsiyem git 400 tl biyerden napip ne et bul bunu all parani cope atmazsin :sigaraiciyor:
    http://www.hepsiburada.com/m/asus-k555ln-xo406h-intel-core-i7-5500u-2-4ghz-3-0ghz-12gb-1tb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601260

5. A4L

A4L Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

2000 lira verip i5 işlemcili bilgisayar almak pek mantıklı görünmüyor gibi.

6. berker

berker Aktif Üye
    Aktif Üye

Saol da onu almam imkansız. Max 2200

7. farukcf111

farukcf111 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

http://www.hepsiburada.com/liste/dell-inspiron-3542-intel-core-i7-4510u-20ghz-31ghz-8gb-1tb-156-tasinabilir-bilgisayar-b51w81c/productDetails.aspx?productId=bd601114&categoryId=98 Bu bilgisayar i7 işlemci ve turbo 3.1GHz de çalışabiliyor. Ram ve ekran kartı aynı fakat ekran kartını asla sorun etme ne kadar giriş seviyesinde denilen bir ekran kartı denilsede senin işini çok rahat görür. Lowda mediumda ultrada bir şekilde açılacak oyun adamlar bunun için koymuş 3 seçeneği. Ayrıca Dell markasının teknik servisini ben çok seviyorum. Sebebi eğer bulunduğun şehirde teknik servis elemanları var ise ve sorun küçük birşey ise eve servis yapıyorlar. Örneğin jel yenilenecek eve gelip yenileyip gidiyorlar.

8. berkevb

berkevb Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Berker
    Bence 500tl bul monster abra al rahata tak

9. cezmet

cezmet Aktif Üye
    Aktif Üye

138
    20
    18
    Cihaz: