[SORU]Bildirim Paneli Kişiselleştirme

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda analizturizm tarafından 24 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. analizturizm

analizturizm Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

93
    9
    0
    Stock rom 4.2.1 kullanıyorum. inşallah meramımı anlatabilirim.

Bildirim panelindeki hızlı düğmeler(toggles) büyüklüğü artırılabilir mi systemui.apk dan yada neredense? renk yada grafik değiştime değil de grafikler çok küçük artırmak mümkün olur mu? yine aynı panele parlaklık ayarını yapabileceğimiz çubuk koyulamaz mı? Rom değiştirmek istemiyorum ama stock romdaki toggles da çok hoş değil. ilginiz için teşekkürler şimdiden.

[img=200x400]http://i-cdn.phonearena.com/images/reviews/133193-image/Samsung-Galaxy-S4-Active-Preview-21.jpg[/img]

2. RidersOfAnatolia

RidersOfAnatolia Aktif Üye
    Aktif Üye

317
    252
    0
    Hic uğraşma bazı şeyleri büyütürsen SystemUı hic kullanilmaz systemui durdu hatası verebilir.

3. MadloveR

MadloveR Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

492
    331
    63
    Parlaklık çubuğu eklemek için anlatım var forumda. Diger soruya gelirsek systemui.apk decomp edilip dimension.xml den dpi büyütülecek fakat arkadaşın dediği gibi görünüm bozulabilir.

4. analizturizm

analizturizm Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

93
    9
    0
    Aslında mantığını çözdüm ama decompile etsem bile compile ederken mutlaka hata veriyor. neyse öğreneceğiz zamanla. teşekkürler.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş