[Soru]Stock Rom Tema Desteği Nasıl İptal Edilir?

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda analizturizm tarafından 1 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. analizturizm

analizturizm Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Stok romdan tema desteğini iptal etmek istiyorum. Yani temasız kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim? hangi apk silinecek? build.prop dan neresi düzeltilecek bilen var mı?[hr]Flood yapmak istemem ama çok lazım bilen yok mu?

2. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.798
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Jb için anlatım burada KK da test edilmedi.
    http://forum.turkdevs.com/konu-anlatim-stock-jb-temalari-devre-disi-birakma.html

3. analizturizm

analizturizm Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Konuda anlatılanları yaptım ancak en son uyguladığım custom temada açıldı telefon. bunu da ortadan kaldırıp apkların orjinal ikonları ve görünümleri ile açılmasını nasıl sağlayabilirim ?

@Orochi™

Not: Forum arama scripti galiba çok randımanlı değil, çoğu kez var olduğunu bildiğim konuları bile arama bölümünden bulamıyorum.

--------------------------------
    Fabrika verilerine sıfırlayınca telefon temasız olarak açıldı teşekkürler.

4. Furkan_FS

Furkan_FS Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Simgelerin orijinal halini istiyorsan saf KitKat ROM'lardan launcher al dene bi.

5. analizturizm

analizturizm Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

ben sistem apklarını editliyorum renkleri pngleri değiştiriyorum. tema aktif olunca hangi dosyanın neyi değiştirdiğini anlayamıyorum o yüzden iptal ettim. mms.apk yı yeşilden mavi ye çevirdim renkleri. sadece mesaj geldiğinde pop up olarak açılan pencerenin üstü kaldı yeşil onu da bulursam :emoji_slight_smile:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş