[STABLE] CyanogenMod 12.1 ROM FoR E-TAB 5 PHeSeHeMiST0

'ETAB 5 Lollipop Custom Romlar' forumunda phesehemist0 tarafından 20 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. Ayyıldız™

Ayyıldız™ Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

934
    1.150
    93
    Cihaz:
    E-TaB 5
    ROM:
    Miui 7/8, CM12.1
    Asus zengo romu sdcard` ı şifrelediği için öyle oldu. Format atmanız gerekiyordu. ama tamam açıldıysa hiç uığrasmayın zaten sanırım sıfırlanmış scard yoksa rom açılmazdı.

2. SoloTÜRK1881

SoloTÜRK1881 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

3
    0
    1
    Cihaz:
    Etab5
    ROM:
    MIUI 8 V8.2.3.0 ROM
    Reis dokunmatikte bazen algilamamazlik oluyo nasil cozerim

3. Ayyıldız™

Ayyıldız™ Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

934
    1.150
    93
    Cihaz:
    E-TaB 5
    ROM:
    Miui 7/8, CM12.1
    Öyle birşey olamaz şarja taktığınızda olabilir onunda romla bir alakası yok. Cihazla alakası var bendede oluyor bilgisayara bağlıyorum bazen dokunmatik sol üst taraf algılamıyor bazen tümü algılamıyor kapat aç düzeliyor.

4. SoloTÜRK1881

SoloTÜRK1881 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

3
    0
    1
    Cihaz:
    Etab5
    ROM:
    MIUI 8 V8.2.3.0 ROM
    Reis oyle degil misal ekran klavyesinde bisey yazarken bazi tuslara basmiyo dokunmatik hassasiyeti yok orjinal kitkat romda ayarlarda kalibrasyon ediyoduk cozuluyodu bu romda oda yok

5. Ayyıldız™

Ayyıldız™ Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

934
    1.150
    93
    Cihaz:
    E-TaB 5
    ROM:
    Miui 7/8, CM12.1
    Stock rom dışında hiçbir rom dokunmatik kalibrasyonu yapmıyor. Bu arada bende sorunsuz başka söyleyende olmadı stock roma dönüp asderddin hazırladığı tool ile kalibre edip deneyebilirsiniz.

6. devrimsel

devrimsel Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

BEN RR kullaniyorum ve onda dokunmatik sorunu ile karsilasmadim. Dene istersen.

7. Hak

Hak Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

google play oyunlar donuyo donuyo baglanmiyo. Nasil duzeltebilirim

Yükleniyor...