telefona kapalıyken erişmek

'Android Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Barış Bildir tarafından 3 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. Barış Bildir

Barış Bildir Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

9
    0
    0
    Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Telefonun hafızasından kazanmak için uygulamaları Titanium backup pro ile sisteme taşıyordum. Mx player'i taşırken telefon dondu gibi oldu. Ben de yeniden başlatmaya çalıştım fakat iyice berbat oldu. Telefon boot animasyonuna girmeden öylece kalıyor. Philz recovery'e girebiliyorum ama içindeki dosyaları göremiyorum. Bilgisayarda hem windows hem de ubuntu işletim sistemi var. Format atmadan en kısa şekilde nasıl açabilirim?

2. RidersOfAnatolia

RidersOfAnatolia Aktif Üye
    Aktif Üye

317
    252
    0
    içindeki dosyaları göremiyorum derken?

3. Android commanderla bağlanmayı deneyin(windows)

4. Barış Bildir

Barış Bildir Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

9
    0
    0
    yani telefon kapalıyken bilgisayardan android sistem dosyalarına erişmek istiyorum. Böylece sıkıntılı mx player.apk'yı silersem sorun çözülür diye düşünüyorum. Lütfen yardım edin

5. RidersOfAnatolia

RidersOfAnatolia Aktif Üye
    Aktif Üye

317
    252
    0
    adbd insecure yüklü ve aktif değildir ama adam yedekleri yeni kuruyormuş kardeşim

6. Barış Bildir

Barış Bildir Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

9
    0
    0
    yok yedekleri kurmuyodum hocam. Yüklü uygulamaların apk'larını Titanium backup ile /system klasörüne taşıyodum. Android commander'la telefon kapalıyken nasıl bağlanabilirim?

7. Telefonu pcye bağlayıp programı açarsanız kolayca dosyalara erişim sağlıyor

8. Barış Bildir

Barış Bildir Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

9
    0
    0
    Aroma file manager ile eriştim sistem dosyalarına, mxplayer'ın apk'sını da sildim fakat hala açılırken Gidgat Ultimate ekranında kalıyo. Boot animasyonuna geçmiyo bi türlü. Ne yapmam lazım? Lütfen fikir verin.
    [hr]
    /data klasöründe mx player ile ilgili dosyalar kalmış. Onu silmeye çalıştım fakat lib dosyasını silemiyorum. Telefon kilitleniyor

9. bence bukadar uğraşmaya değmez romu sıfırdan kurup yeniden yapmak daha az zahmetli olurdu 

10. Barış Bildir

Barış Bildir Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

9
    0
    0
    aynen öyle fakat internet bağlantım çok az kaldı. Format attıktan sonra uygulamaları kurmak çok sıkıntı. Neyse biraz daha uğraşıyım, olmazsa sıfırdan kurarım

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş