Telefonu-bilgisayar bağlantı. Yardımcı olacak arkadaşlar içeri

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda pallmall12 tarafından 31 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. pallmall12

pallmall12 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Öncelikle selamun aleyküm. Ben General Mobile Discovery 1 kullanıcısıyım. Telefonumu bilgisayara bağladığım zaman telefonum sarj oluyor fakat bilgisayar okumuyor. Bu sorunu çok kişinin yaşadığını gördüm. Ama bir çözüm bulunduğunu daha görmedim. Aslında bu çözüm bana kitkat güncellemesinden jelly bean sürümüne dönmek istememden dolayı lazım. Telefonu bilgisayara bağlamadan , discovery sayfasında yapılan açıklamada ki herşeyi yaptığım halde geçersiz dosya uyarısı veriyor. Telefonu kapatıp , ses açma + power tuşuna basıp açtığımız menüde ki erişimide sağladığımda yarısından sonra devamı gelmiyor ve gerçekleşmiyor. 4 GB olduğundan bu problemi yaşadığımı düşünüyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa lütfen çok rica ediyorum yardımcı olsun. İyi forumlar. 

2. SplassheR

SplassheR Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

51
    13
    8
    Sorununa çözüm olarak galiba bilgisayarında driver eksikliği var.Şu yüklediğim driveri yükleyip tekrar dener misin?

Link : http://www.dosya.tc/server38/3uIZfi/GN_MTK_USBDriver.rar.html

Link paylaşmanın yasak olup olmadığını bilmiyorum ama kullanıcının sorununa çözüm bulmak için paylaşma riskini alıyorum.

3. SplassheR

SplassheR Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

51
    13
    8
    Beğendim iyiymis.İllegale karşıyız zaten :emoji_grinning:

4. Jiraiya

Jiraiya Guest

Telefonu tamire gonderdinmi pallmall :sigara:

5. Recoveryden flashlayınca oluyordu sanırım

6. pallmall12

pallmall12 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Telefonu tamire göndermedim. O driverlarıda yükledim fakat devam ediyor.

7. pipet

pipet Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

aynı sorun bendede var diğer discoveryi takınca açılıyor pcde sıkıntı yok.yükleme yaptıktan sonra bozuldu bilgisayara bağlamadan nasıl düzeltebiliriz bu sorunu.

Yükleniyor...