Telefonum CWM MODDA ACILIYOR YARDIM

'Discovery II Mini Sorun & Yardım Bölümü' forumunda tamer852 tarafından 13 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. tamer852

tamer852 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Öncelikle Herkeze Merhaba Arkadaşlar Dün Gece Cafedeyken Telefonumu Wifi Ye Bağladım Ve Ekrana Yazılım Güncellemesi Hakkında Yazılar Geldi Ve Güncelle Dedigimde 245 mb lik bir dosya indirdi güncelle Dedigimde her şeyi yedekleyin tarzında bir yazı daha geldi Dosyalarımı her şeyimi yedekledim ve güncelle dedim sonra telefon yeniden başlatılıyor dedi o arada cwm modda 245 mb liik dosyaları yüklüyordu galiba sonra yüklendiginde cwm de direk reboot da bastim ve general mobile yazısında kaldı ve daha sonra ekran siyah oldu ve yine general mobile yazısında cwm moda girdi ana ekrana bir türlü gitmiyor telefon her açıp kapattığımda cwm modda açılıyor

BU ARADA TELEFONUM DİSCOVERY 2 MİNİ VE ROOTLUDUR ARKADAŞLAR BİLGİNİZE

2. a8warts

a8warts Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

aynı sorun güncelleme yapan herkeste var sanırım, kilitlenme bende de oldu :goodbye: firma trolleme mi yapıyor ne yapıyor 1 nisan şakası da olmaz bu, ülke çapında kaos :emoji_slight_smile:

3. volcy123

volcy123 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

60
    19
    0
    rootsuz yapman gerekiyordu güncellemeyi.

4. NightyFrozen

NightyFrozen Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

827
    496
    63
    Cihaz:
    Samsung Galaxy S3 In
    ROM:
    The FrozenROMS Project (hala yapamadık, ama bir gün)
    Forumda stock romlar mevcut hazır cwmde varken at

5. RomMaster

RomMaster Guest

dostum rootlu telefonlara cwm yükleyip de güncelleme yaparsanız böyle oluyor

6. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.802
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Bu konuya bi bakin.
    http://forum.turkdevs.com/konu-v5916-stock-cwm-gmd2-mini-by-orochi.html

7. tamer852

tamer852 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Arkadaşlar servise gönderdim cihazı üstüne 40 tl masraf cikti ödedim simdi cihaz gionee diye bir yazılım yüklemişler eski yazılımı nı kabul etmiyormuş telpa ya göndersem bi sorun çıkarmı acaba bide üstelik cihaz ingilizce türkçe de yok

8. orochi hocanın konusundaki şeyleri yap istemezler http://forum.turkdevs.com/konu-v5916-stock-cwm-gmd2-mini-by-orochi.html

9. Tmp341

Tmp341 Aktif Üye
    Aktif Üye

335
    47
    28
    Cihaz:
    Iphone 7 128GB
    Baştan daha garantiye verseydin. Yukarıda verilen linklerden indir stok romu, yükle telefona. Kendin yapabileceğin şeye 40 lira para almışlar. :|

10. tamer852

tamer852 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Tam Anlamadığım için Gittim saten telefoncuya eski romu da kabul etmiyormuş öle duydum bence hiç ilgilenmediler baştan sağdılar

11. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.802
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Bu Sorunu çözmek için Cihaza Aşağıdaki Konudaki şekilde Stock rom Atmanız Gerekir

http://forum.turkdevs.com/konu-discovery-2-mini-stock-roma-geri-donus.html?pid=24747#pid24747

KAPALI.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş