Telefonunun kamerasinda sorun var

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda fatihergun1977 tarafından 25 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. fatihergun1977

fatihergun1977 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

73
    10
    8
    Kameradaki problemim ön kamera çalışıyor arka kamera çalışmıyor bir bakiyorumki oda gitmiş neler yapmadım stock romu yükleme bilmem için v6000 dosyasını içine 5 dosya atıyorum(boot-logo-m6589-proloader-uboot)ondan sonra dowland diyorum öyle yüklüyorum yani bu beş dosyayı göstermezsem yükleyemiyorum şunu hatırlatalım preloader işaretli değil ve link 2sdle kullanıcı uygulaması yapıyorum olmuyor, es dosya yöneticisiyle rw r r yapıyorum yine olmuyor özür dilerim konu başlığını demi iyi yazamadim önerilerini bekliyorum sizin yapmış olduğunuz kamera apk ziplerini deniyorum olmuyor cwmden servise yolla deme lütfen 3gün telefonsuz kalmak istemiyorum lütfen sitenizi çok beğeniyorum.

2. Snake

Snake Guest

RE: kameram gidiyor kardeş

Daha Açıklayıcı Anlatırsanız Bide O Nasıl Konu Başlığı Lütfen Demek Çokmu Zor

Konu Başlığnı Düzenleyiniz.

3. fatihergun1977

fatihergun1977 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

73
    10
    8
    Hocalarim değerli görüşlerinizi bekliyorum.

4. TigerKHaN

TigerKHaN Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

432
    286
    63
    Cihaz:
    Redmi Note 3 Pro
    iki kere gitti benim telin kamerasi . servis dedigin yere kendim götürdum. 15 dakikada yapip verdiler. Beşkuruş para almiyorlar.

Bu Sayfayı Paylaş