Türkiye'nin en genç resmi markası Nubia'dan Türk yazılım geliştiricelere tam destek !

Nubia Türkiye

Kayıtlı Üye
Dünya devi ZTE Nubia markası resmi kanal ile Türkiye'de satışa başladı arkadaşlar. İlk modelimiz Z17 Mini. 4GB-6GB Ram, 64GB-128GB (+ SD kart yuvası), Snapdragon 652\653 işlemci, 16MP ön, 13MP + 13MP dual arka kamera (biri RGB diğeri siyah-beyaz IMX 258 Sony Sensör). Ve Nubia kalitesi !.

Gelelim Türk yazılım geliştiricilerini ilgilendiren konuya : Türkiye'de bir İLK. Root'ladığınızda garanti dışı kalmayan tek marka\model ! KVK garantisi dahil olmak üzere ! Türkiye'nin 7 bölgesinde.
Siz yazılımı bozun, biz karşılıksız olarak düzeltip size geri gönderelim. Sonrasında bunu nasıl yapacağınızı size öğretelim, siz Türk developer\yazılımcılar rahat olun, destek bizden, kod yazmak, dünyaya açılmak sizden. Cep telefonları sizi değil, siz cep telefonlarını kullanın, kendiniz olun ! Be yourself.
Nubia Z17 Mini satın alacak yazılımcılara özel indirim Nubia Türkiye'den. aranota.com sitesinden satış kanallarına ulaşabilirsiniz (anasayfadaki pop-up'dan), gittigidiyor üzerinden 100TL indirim, N11 üzerinden 75TL indirim (kart puanı olarak), üzerine 50TL geliştirici indirimi Nubia Türkiye'den...
 

Nubia Türkiye

Kayıtlı Üye
Sevindirici haber. Türkiye de bir ilk olduğu gibi Dünyada da bir ilk Root yapıldığı halde Garanti Dışı kalmıyor.
Fiyat konusunda da kolaylık ve uygun fiyattan gelirse profesyonel Geliştiricilerin tam aradiğı bir Telefon olma ôzelliğini taşıyacakdir.

Hayırlı olsun diyelim.
Gelsin bakalim.
Fiyat ve satış sonrası tam destek felsefemiz, bu ülkenin en güvendiği marka olmak istiyoruz, ürün zaten çok kaliteli Türkiye piyasasına göre, üzerine sizler, yazılımcıların desteğini de almak istiyoruz, bu ülkenin vatandaşları kazansın, Türk ulusu kazansın\sebeplensin, amacımıza ulaşırız zaten.
[doublepost=1510870491,1510870171][/doublepost]
Hayırlı olsun :emoji_slight_smile:
Hepimize hayırlısı olsun :) Çok teşekkürler.
 

Nubia Türkiye

Kayıtlı Üye
Sevindirici haber. Türkiye de bir ilk olduğu gibi Dünyada da bir ilk Root yapıldığı halde Garanti Dışı kalmıyor.
Fiyat konusunda da kolaylık ve uygun fiyattan gelirse profesyonel Geliştiricilerin tam aradiğı bir Telefon olma ôzelliğini taşıyacakdir.

Hayırlı olsun diyelim.
Gelsin bakalim.
Geliştirici olan arkadaşlara 99TL indirim ile 1300TL'den direk satış yapacağız, bilginize.
 

AloneDark

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
bi ara zte nubia serisinden bir cihaz kullanmıştım donanım özellikleri tatmin ediciydi ama kalitesiz bir cihazdı sürekli aşırı ısınırdı en son anakart arızası ile karşıma çıktı hemde cihazı çok temiz kullandığım halde (benim cihazım böyleydi cihazdan cihaza göre değişir) ayrıca babamda xiaomi S2 kullanıyor oda memnun değildi çinli markalara pek güvenmemek lazım ve alınacaksa iyice araştırılmalı ayrıca satış sonrası desteği xiaomi cihazları gibiyse (xiaomi Türkiye) yok kalsın sadece Türkiye değil global olarak ta sıkıntılı kendime sebebi xiaomi aç gözlü bir şirket olması (dahada birçok sebebi var kendi uygulamasına reklam koyması gibi). lafın kısası herkesin sözüne inanmayın cihaz alacaksanız iyice araştırın sonuçta şirketler babanızın malı değil kar amaçlı birim bir şeyler yapıyorsa asla sizin için yapmıyorlar (bu ülkeyi düşünüyorlarmış yalan Türkiye de bir pazar payı kapabilmek için söylenen sözler yada geliştiricileri destek vermek falan hepsi pazarlık stratejisi)

ha ne önerirsin diyorsanız Samsung önerebilirim son yıllarda (2019-2020) Samsung gerçekten Fiyat/performans cihazları sunuyorlar ayrıca yavaş he hantal arayüz olan TouchWiz arayüzünden kurtulup daha stabil çalışan ve daha hoş arayüzü olan OneUI sunuldu. ayrıca marka popülerliği ve teknik ağ genişliğinden doladı teknik servis daha iyi cihazın yedek parçasını veya aksesuarlarını daha rahat bulabilirsiniz.
 
Üst