TWRP 3.0.0

'ETAB 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda abdul1907 tarafından 22 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. abdul1907

abdul1907 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Beyler twrp 3.0.0 çıkmış bu versiyonunu nasıl portlayabiliriz ?

2. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.802
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Soru ve sorunlar için Sorun Bölümünü Kullanalım .
    Konu taşındı.

3. svncibrahim

svncibrahim Aktif Üye
    Aktif Üye

E-tab 4 için android kaynak kodundan(Kayak kod 30GB indirmek epey uzun sürdü :dry:emoji_slight_smile: twrp 3.0.0 derledim

E-tab 5 içinde kaynak koddan 3.0.0 derleyebilirim.ama elimde malesef e-tab 5yok.Eğer bana bu konuda yardımcı olmak isteyen arkdaşlar var ise twrp test edecek,gerekli dosyları göndercek vs...bir takım kurup çalışma yürütebiliriz.

4. Orochi™

Orochi™ Administrator

4.459
    3.802
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Recovery Portlanması için Kaynak koduna ihtiyacınız yok  laf kalabalığı yapmaya gerek yok ve 30 gb kaynak kodu hangi cihazda varkı etab4 de olsun  fazla sallamışsın.  :goodbye:
    TWRP 3.0 için en az 16 MB recovery  belleğine sahip olmanız gerekir 
    Cihazınızın Recovery belleği 16 mb ve üzeri ise cihazınızla aynı ekran ve android sürümüne sahip bir cihaz için 
    portlanmış TWRP 3.0 kendi cihazınıza portlayabilirsiniz

@svncibrahim

5. svncibrahim

svncibrahim Aktif Üye
    Aktif Üye

@Orochi™ hocam CyanogenMod Repoları yakalaşık 30GB bakarsanız görürsünüz sallama falan değil .Ben recovery portlamaktan bahsetmedim yeniden derlemekten bahsettim.30GB kaynak kodu e-tab 4'e özel kaynak kod falan değil.Bunları siz benden daha iyi bilirsiniz.

6. SmiLeToLiFe

SmiLeToLiFe Administrator

1.433
    1.284
    113
    Cihaz:
    Redmi Note 4 4/64
    ROM:
    Miui Global 9.5 | Stable 9.5.4.0 (NCFMIFA)
    @Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. haklısın. Maalesef 15 mb lık recovery için repodan çekmek gereken kaynak kodu 10 gb falandı. PhizRecovery için bunu ayırmışlardı. Gerekli repo da bir hayli azalmış 2 gb lara kadar inmişti. TWRP için durum aynı mı bilmiyorum.

7. svncibrahim

svncibrahim Aktif Üye
    Aktif Üye

Cvp: RE: TWRP 3.0.0

Twrp içinde azaltılmış omni rom reposu vardı 2.6 gb falandı onuda kullanmistim.O çok kolaylık sağlıyodu cidden.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş