Veri Kullanımı

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda sagopala tarafından 27 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. sagopala

sagopala Aktif Üye
    Aktif Üye

iyi forumlar, ben veri kullanımını kullanmiyorum, bunu devre disi bırakmanin veya ilgili bolumu sistemden silmenin bir yolu varmidir?

2. sagopala

sagopala Aktif Üye
    Aktif Üye

?

3. Snake

Snake Guest

Ayarlar>Veri Kullanımı> Girin Genel Görünüm Yazar Yanında Hangi Operatör İseniz O Yazar Oraya Tıklayıp. Mobil Veriler Yazan Yeri Kaydırıp Kapata Bilirsiniz.

Yada Bildirim Panelinin İndirip Biri Yukarı Biri Aşşağı Bakan Oklar Var Ona Tıklayıpta Kapağa Bilirsiniz.

4. sagopala

sagopala Aktif Üye
    Aktif Üye

ilk dediginiz yerden mobil verileri kapattigimizda internet baglantisida gidiyor otomatikman, ikince dediginiz sekilde de kapanmiyor direk veri kullanimi menusu aciliyor. ya surekli veri kullaniminin kaydedilmesi hesaplanmasi felan telefona bi yuk, eger bunu kapatırsak daha cok performans aliriz diye düşünüyorum o yuzden kapatmak veya silmek istiyorum

5. Snake

Snake Guest

Onu Silmenin Yolunu Bilmiyorum Hem Ne Gerek Varki.

6. sagopala

sagopala Aktif Üye
    Aktif Üye

sistemi rahatlatir, veri kullanımınin surekli hesaplanmasi sisteme bir yuk

7. Snake

Snake Guest

Bence Değil Hesap Makinesi Gibi. Bi Yükü Olmaz.

8. sagopala

sagopala Aktif Üye
    Aktif Üye

bi muhasebeci gibi dusun, muhasebeci alinan verilen herseyin hesabini yapiyo, sirket nasil muhasebeciye maas veriyorsa ona olanak ve imkan sagliyorsa androidde oyle. bana gore android icin bir yuk, gereksiz yani, isten cikartmak istiyorum ama suluk gibi yapismis sirkete =D

9. Snake

Snake Guest

:bazuka: İyi Şanslar.

10. sagopala

sagopala Aktif Üye
    Aktif Üye

saolasin =D gelistiricilerden ve bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum.. Aslinda islem istatistiklerinide silebilsek daha da cok performans artisi olabilir :gl:

11. sagopala

sagopala Aktif Üye
    Aktif Üye

konu asagida kalmis, flood yapmak istemezdim ama bu konuya cidden onem veriyorum, bi fikri olan hocalarimin veya arkadaslarimin yorumlarina acigim

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş