Veri Kullanımı

#1
iyi forumlar, ben veri kullanımını kullanmiyorum, bunu devre disi bırakmanin veya ilgili bolumu sistemden silmenin bir yolu varmidir?
 
S

Snake

#3
Ayarlar>Veri Kullanımı> Girin Genel Görünüm Yazar Yanında Hangi Operatör İseniz O Yazar Oraya Tıklayıp. Mobil Veriler Yazan Yeri Kaydırıp Kapata Bilirsiniz.

Yada Bildirim Panelinin İndirip Biri Yukarı Biri Aşşağı Bakan Oklar Var Ona Tıklayıpta Kapağa Bilirsiniz.
 
#4
ilk dediginiz yerden mobil verileri kapattigimizda internet baglantisida gidiyor otomatikman, ikince dediginiz sekilde de kapanmiyor direk veri kullanimi menusu aciliyor. ya surekli veri kullaniminin kaydedilmesi hesaplanmasi felan telefona bi yuk, eger bunu kapatırsak daha cok performans aliriz diye düşünüyorum o yuzden kapatmak veya silmek istiyorum
 
#8
bi muhasebeci gibi dusun, muhasebeci alinan verilen herseyin hesabini yapiyo, sirket nasil muhasebeciye maas veriyorsa ona olanak ve imkan sagliyorsa androidde oyle. bana gore android icin bir yuk, gereksiz yani, isten cikartmak istiyorum ama suluk gibi yapismis sirkete =D
 
#10
saolasin =D gelistiricilerden ve bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum.. Aslinda islem istatistiklerinide silebilsek daha da cok performans artisi olabilir :gl:
 
Üst