viper4fx

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda blackdawil tarafından 13 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. blackdawil

blackdawil Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Viper4fx ile apollo dışında kullanabileceğim bir player var mi acaba ?

2. Snake

Snake Guest

Ekolayzer'ı Olmayan Herhangi Bi Player Olabilir.

3. lovecraft

lovecraft Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

48
    12
    8
    Viper4android, aplikasyonlardan bağımsızdır, androidin ses çıkışına direkt olarak müdahale eder. Xposed gibi düşünebilirsiniz. Dolayısı ile androidin default ses çıkışını kullanan tüm playerler ile kullanabilirsiniz. Fakat uyarmadı demeyin, bataryayı fena hüpletiyor  :emoji_slight_smile:

4. blackdawil

blackdawil Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Teşekkür ederim. Daha yeni kullanmaya başladım bakalım artik :emoji_slight_smile:

5. okydoky

okydoky Guest

bunu sistem uygulaması haline getirmek istiyorum bilen varmı ? system/app a atıp izinleri verme yöntemi işe yaramıyor ve diğer uygulamaları sapıttırıyor. kapanmasını önlemek için varmı bi başka yol?

6. MadloveR

MadloveR Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

apkyı winrar ile aç. Lib dosyası içindeki libleri system/lib klasörü içine at.

7. okydoky

okydoky Guest

Eyw Ali hocam bu farklı geldi hemen deneyelim çok çok teşekkürler "apkyı winrar ile aç."derken ilk kurulum paketi olan apk'dan mı ayıklayayım yoksa android,data klasöründen mi

8. MadloveR

MadloveR Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

Farketmez ikisinde de işlem aynı liblerde aynıdır zaten. Lib klasörü içinde yüksek ihtimalle iki klasör daha olur Armv7 ve x86 ikisinin de içindeki .so uzantılı dosyaları al system/lib içine at izinlerini diğer lib dosyalarıyla aynı şekilde ayarla. Yine olmazsa bana pmden ulaş halledelim bir şekilde.

9. smnk

smnk Aktif Üye
    Aktif Üye

@Madlover
    hocam bu işlem asderdd hocanın verdiği lg romda işe yarar mı acaba.o romda codec sıkıntısı vardı.arama geldiğinde sms ve bildirimlerde ses çalmıyor...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş