wifi sourunu

arif347

Kayıtlı Üye
Orijinal romda olmak uzere android sürümü 4.4.2 olan bütun yukledigim romlarda Wi-Fi te baglaniyorum tel i koyuyom kenara 10 dk sonra Wi-Fi bağlı olduğu halde nete girmiyor Wi-Fi yi açıp kapamam gerekiyor. Faceden whatsapp tan mesajlar gelmiyor tabi. Su anda legend v11 romunu kullaniyom bi fix dosyası felan varmı nasıl duzeltecem.[hr]Yokmu çözüm bilen[hr]Uuupppp!!!![hr]Hocam bi yardim edin[hr]Çözumu bilen yokmu

SmiLeToLiFe

Administrator
arif347' Alıntı:
Hocam sorun kitkat romlarinda oluyor jealybean romlarinda yok
Arif cihazın sorunlu partiden sanırım. Hangi recovery kullanıyorsun? Carliv 2.5 kullanmıyorsan bir de onunla kurmayı dene kitkat rom. Carliv 2.5 i sorunlu parti için portlamıştım.  temiz kurulum yap: 

wipe data
wipe cache
wipe dalvik
format system

I

Incredible™

arif347' Alıntı:
Bende oyle oldu su anda sorub yok olursa mecburen sifirlacaz
denedim bende işe yaramadı şuan telefonu sıfırlayıp yeni rom atıyorum :D işin kötüsü kitkat stocktada oluyor bu sorun acaba modemdenmi diye düşünmüyor değilim

pelbire

Kayıtlı Üye
Wi-Fi sorunu telefondan değil, kullandığınız modemin firmware'inin eski olmasından kaynaklanıyor olabilir. Aynı sorunu kitkat'da ben de yaşamıştım. Benim AP TP-Link marka ve araştırırken bir forumda TP-Link modem veya AP kullananlarda aynı sorunun olduğunu görmüştüm. Modemin en son firmware güncellemesini yaparak sorunu çözdüm. Şu an sorunsuz bağlanıyor.