WİFİ

'Android Sorun & Yardım Bölümü' forumunda olumluwaka tarafından 29 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. olumluwaka

olumluwaka Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

2
    0
    0
    S.a Arkadaşlar Benim Modem Odamda Çekmiyor Telefondan Wi-Fi yi güçlendirebiliyomuyuz varmı böyle birşey ?

2. MadloveR

MadloveR Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

496
    335
    63
    hangi romu kullanıyorsunuz söylerseniz belki yardımcı olabilirim. Tabi discovery kullanıyorsanız.

3. Jiraiya

Jiraiya Guest

Wi-Fi antenine alüminyum folyo kapla %10 daha iyi ceker

4. cezmet

cezmet Aktif Üye
    Aktif Üye

139
    20
    18
    Cihaz:
    General Mobile 4G
    ROM:
    Resurrection Remix 5.7.3
    Wifi de anten yoksa?  :adyo:

5. MadloveR

MadloveR Administrator

496
    335
    63
    http://forum.turkdevs.com/konu-anlatim-wi-fi-cekim-gucu-arttirma.html
    Burada anlatılanları deneyin fark olacaktır çekim gücünde mutlaka. Yalnız bu anlatım stock JB ve KK da işe yaramıyor, daha doğrusu bunu yapınca tel açılmıyor :emoji_slight_smile:

6. HyperBon

HyperBon Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

69
    11
    0
    Modem sık kullanılan bilindik bir firmaya ait ise DD-wrt'den custom firmware indirip modeme yükleyebilirsin. Genelde izin verilen wifi mesafesinini üzerine çıkılıyor. Yada modem arayüzüne girip bak bakalım. Wifi yayın mesafesi yüzdelik dilimlere vs. bölünmüşse en iyi değeri seç.

7. olumluwaka

olumluwaka Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

2
    0
    0
    Tel Discovery :emoji_slight_smile::emoji_slight_smile::emoji_slight_smile:

8. Jiraiya

Jiraiya Guest

modemi komple folyoyla kapla :emoji_grinning: mesut abinin bi konusu var işin şakası ona bak android anlatımda :emoji_slight_smile:

9. Ferdi9050

Ferdi9050 Aktif Üye
    Aktif Üye

177
    42
    28
    Modemi degistir :emoji_slight_smile: ttnetden aldiysan yan odayi cekmez. Fazla para degil

10. Asderdd

Asderdd Administrator

957
    3.370
    93
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    ROM:
    MiFavor UI 5.0
    Etrafınızdaki modemlerin kanallarını kontrol edin, Örneğin etrafınızda 10 modem var bunların 6sı sizin modeminizin kullandığınız kanalı kullanıyorsa sinyal gücünüz etrafınızdaki modemlerin sizin modeme yakınlığı ile orantılı olarak azalacaktır,
    Tavsiyem etrafınızda hiç kullanılmayan yada en az kullanılan kanalı tespit edip o kanalı kullanmanız :emoji_slight_smile:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş