[YARDIM] Discovery Elite Yardım Konusu

'Discovery Elite' forumunda Ferdi9050 tarafından 24 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. Ferdi9050

Ferdi9050 Aktif Üye
    Aktif Üye

Merhabalar,

Elite cihazınızla alakalı yardım lazım olursa bu konuda yazarsanız yardımcı olayım

2. yakamoz0001

yakamoz0001 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

benim telefona gionee jelly bean yüklerken yarısından sonra usb kabloyu arkadaş yanlışlıkla çıkardı şimdi telefonda hiçbir hareket yok download modda bağlayıp romu tekrar kurmayı başlatamıyorum. pc telefonu bilinmeyen aygıt olarak görüyor şarj olmuyor hiçbir kıpırtı yok .. yardımınız için şimdiden teşekürler..

3. xmanapo

xmanapo Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

telefona custom recovery atarken brick oldu yanlış bişey yaptım galiba. orjinal romu yükleyeyim dedim ama gnqc de port com hatası veriyor acil yardım edin driverlar yüklü.. telefon arkadaşın yarına kadar halletmem lazım :(

4. Dr.Razor™

Dr.Razor™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

992
    1.313
    93
    Cihaz:
    Nokia 6020
    Win8 ve ustu surumlerde acil mod calismiyor gnqc de. Win7 olan bir pc de orj romu yukleyebilirsin

5. xmanapo

xmanapo Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

eyvallah sağol ya bunu öğrendiğim iyi oldu

EDİT: üç-dört tane win7de denedim fakat pc driverı görmüyor.. lütfen bi el atın ya

Yükleniyor...