[YARIŞMA] TurkDevs Ödül Dağıtıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wes

Administrator
#1
[SUCCESS]YARIŞMA SONA ERMİŞTİR. YARIŞMAYI KAZANAN ÜYELERİMİZE HEDİYELER GÖNDERİLMİŞTİR. [/SUCCESS]TurkDevs olarak düzenleyeceğimiz yarışmalar ile siz değerli üyelerimize beğeneceğinizi düşündüğümüz ödüller dağıtıyoruz!Yarışma şu şekilde olacaktır;

- Forumda uygulama, oyun, Custom-Stock ROM, Android Mod vb. konularda en çok paylaşım yapan 3 kişi ödül kazanacaktır. Tüm üyelerimiz yarışmaya katılabilecektir.


Ödüller;

1.ye Xiaomi 10000 mAh Powerbank.
2.ye Xiaomi Piston Basic Kulaklık
3.ye VR Gözlük.

Yarışma Kuralları;

Marketten link alıp paylaşmak yasaktır. Paylaşılacak içerik özgün olmalıdır.


1- Bu gönderiyi beğenmeli ve profilinizde herkese açık şekilde paylaşmalısınız.. (Kazanan kişiler paylaşmamış ise kazandığı hediye iptal olacaktır.)
2- Paylaşılan içerikler kesinlikle özgün olmalı, alıntı olmamalı.
3- Forumda uygulama vs. paylaşımı için en az 50 kelime olmalıdır.
4-Sıralamaya girebilmek için en az 15 konu açılmalıdır.
5- Paylaştığınız konuya açıklayıcı olacak şekilde "ekran görüntüsü" eklenmesi zorunludur.
6- Açtığınız konularda #TurkDevsÖdül etiketini kullanmalısınız. Etiket kullanılmadan açılan konular geçersiz sayılacaktır.
(Konu etiketini, yeni konu oluşturma sayfasında içeriği girdiğiniz bölümün hemen altındaki "Konu Etiketleri" kısmından girmelisiniz.)
7- Yarışma bittikten sonra en geç 3 iş günü içinde kazananların hediyeleri kargoya "gönderici ödemeli" olarak verilecektir.
8- Yarışmayı kazanan kullanıcılara forumda yetki verilecektir. (Yetkilendirme, forum yönetiminin insiyatifinde olacaktır.)Yarışma 01.02.2017 tarihinde sona erecektir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst