Yeni telefon önerisi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dr.Razor™

Administrator
Malumunuz discovery artık sıktı. Elimizden geldiğince destek verdik. verdim. Artık hakkınızı helal edin disco yu satıyorum. 

Yeni bir telefon alıp macerama o telefondan devam etmek istiyorum ama önce kullanıcı kitlesi olarak sizlere sormak istedim. Belki yine aynı telefondan sizlere yardımcı olurum :) 

1000- 1500 arası bir telefon düşünüyorum. 

Lg dışında ve mtk işlemcisi olmayan telefonlardan önerilerinizi bekliyorum kafamda Sony Xperia Z2 var. Sizce ne almalıyım? 

Mustafa

Aktif Üye
Ben de değiştirmeyi planlıyorum. Z3 compact, zenfone 2, lg g3 kafamdaki cihazlar. G4 hüsran oldu benim için G4 ü bekliyordum yoksa.

TigerKHaN

Administrator
MTK Candır
Gerisi heyecandir Doktor.

Al 8 çekirdek 2.0 ghz mtk cihaz bak keyfine. Yakında 64 Bit ve 4G destekli olanlar geliyor. Fiyati da 1000 TL maximum. 500 TL de cebine kalsin.

Captain

Aktif Üye
Kaynak kodu yok bişey yok anca aosp temalıyosun mtkda custom kernel bile kullanamıyosun uğraştığına değmiyor al diğerlerinden birini kernelden kernele cm pa aokp rahatına bak :D 

Siz büyük cihazlara yönelirken biz hala discoveryde takiliriz :D bence hocam Maksimum 1000e cihaz alın kalan 500ü kura ile dağıtın :rool: Şaka bi yana Mate 7 nasıl ki?

Dr.Razor™

Administrator
Captain' Alıntı:
Kaynak kodu yok bişey yok anca aosp temalıyosun mtkda custom kernel bile kullanamıyosun uğraştığına değmiyor al diğerlerinden birini kernelden kernele cm pa aokp rahatına bak :D 
Bende aynen öyle yapacağım. Pc yi de düzelttim. Acık kaynaklı cihazlar... Belli olmaz bilen arkadaşlar nasıl yapmış öğrenerek bir kernelde ben yaparım belki  :utandim: :ahahaha:    

Huawei iyi cihaz ama işlemci kendinin olunca sorun oluyor. :)

Abi elite alıp napam :utandim:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...