64 GB Hafıza Kartı Destekler Mi?

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Uchiha Itachi tarafından 4 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. Uchiha Itachi

Uchiha Itachi Aktif Üye
    Aktif Üye

Hafıza kartı alıcam beyler. şuan zaten 32 kullanıyorum ama class4 olduğundan değiştirmeye karar verdim.. Almışken 64gb alayım diyorum 64lük alsam kullanabilir miyim?

2. SmiLeToLiFe

SmiLeToLiFe Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

1.433
    1.283
    113
    Cihaz:
    Redmi Note 4 4/64
    ROM:
    Miui Global 9.5 | Stable 9.5.4.0 (NCFMIFA)
    Destekliyor diyenler var. Ben denemedim. 

3. Uchiha Itachi

Uchiha Itachi Aktif Üye
    Aktif Üye

Aynen hocam biri destekliyor demiş biri hiç görmüyor demiş biri görüyor ama kullanılmıyor demiş sanırım 32 alıcam gene ama oda yetmiyor :uzgun:

4. TalhaGrgn9

TalhaGrgn9 Aktif Üye
    Aktif Üye

439
    134
    43
    Cihaz:
    Sony Xperia XZ
    ROM:
    Stock Nougat
    Yaw 32 nasil yetmiyor ben bile 32 gb telefonu dolduramadim bir kere bile:emoji_grinning:

Mt6589 64gb destekliyor ama ben bilmem :/

5. Uchiha Itachi

Uchiha Itachi Aktif Üye
    Aktif Üye

Sürekli anime dizi film izliyorum. Pc sadece hafta sonları evde olduğundan arşivleyici tele atıyorum sonra bütün hafta ordan devam halen almadım kararsızım

6. okkes27

okkes27 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

95
    21
    8
    Desteklemiyor diye biliyorum ben. 32 gb ye kadar destekliyordu galiba.

7. muratxxlarge

muratxxlarge Paylaşımcı
    File Uploader

604
    331
    63
    Cihaz:
    GM Discovery
    ROM:
    GIDGAT ULTIMATE EDITION
    Donanım Haber'deki Discovery konusunun 900 küsür sayfasını baştan sona okumuş biri olarak söylüyorum.64 gb.lık sd kartı takıp çalıştıranda oldu görmüyor diyende oldu.Ama Discovery 32gb.'a kadar destekliyor deniyorsa sizinki biraz macera aramak olur gibi geliyor.Çünkü birkaç kişi denemişti 64gb.lık sd kartı.Ha çevrenizde 64gb kart kullanan biri varsa alıp denemeniz daha mantıklı ama ben olsam o kadar verinin içine önemli olanları  yedeklemeden koymazdım.

8. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    64 çalışıyor diye biliyorum bir ara telefonculardan birinden denerim çalışırsa alırım tabikide :popcorn:

9. Uchiha Itachi

Uchiha Itachi Aktif Üye
    Aktif Üye

Bulsam geberecektim hocam da yok kimsede. 64 gb almayı çok istiyorum ama telefonda rahat kullanamazsam sıkıntı çöp almaktan farkı olmaz

32 alıcam gaaliba ama gördüğüm ilk sıcak fırsatta 64lükte alabilirim.. Olmadı kart okuyucu alırım Küçüklerden flash disk niyetine kullanırım

10. darksilwer

darksilwer Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Ben 128 GB class 10 taktım sıkıntısız çalışıyor donma kasma yok simdilik ilerde ne olur bilmiym.gmd 16 GB cihaz.

11. Uchiha Itachi

Uchiha Itachi Aktif Üye
    Aktif Üye

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş