Android LP-MM Xposed Framework Kurulumu

Orochi™

Administrator

Android 5.0 - 5.1 ve 6.0 kullanan cihazlar için  Xposed Framework Paketleri ve Xposed installer uygulaması paylaşılacaktır 

işleme başlamadan önce Mevcut Romunuzu TWRP den backup Almanızı Önerrim 

Konudaki Dosyalardan oluşabilecek sorunlardan yükleyen kişi sorumludur.

ARM =32 bit işlemcili cihazlar 
ARM64 = 64Bit işlemcili Cihazlar 
X86 = İntel işlemcili Cihazlar 

SDK21 = Android Lollipop 5.0
SDK22 = Android Lollipop 5.1
SDK23 = Android Lollipop 6.0

You need to like or reply to this in order to see this content.
You need to like or reply to this in order to see this content.

TigerKHaN

Administrator
Cvp: RE: Android LP-MM Xposed Framework Kurulumu

Şevket Karhan' Alıntı:
Dıscowery 4gb işlemcisi hangisi ki bulamadım,room xperia v5,1 hangi dosyayı indirmem gerekiyor.
Konu başliğinda Android 5.0 ve üzeri demiş. (LP : 5.0 - MM : 6.0 )Discovery de 5.0 mı var. Sanırım gözden kaçirmişsin.

Not : Discovery 4 GB icin pakete fix e gerek yok normal kur Rom destekliyorsa Dalvik de ise.

Şevket Karhan

Kayıtlı Üye

TigerKHaN' Alıntı:
Şevket Karhan' Alıntı:
Dıscowery 4gb işlemcisi hangisi ki bulamadım,room xperia v5,1 hangi dosyayı indirmem gerekiyor.
Konu başliğinda Android 5.0 ve üzeri demiş. (LP : 5.0 - MM : 6.0 )Discovery de 5.0 mı var. Sanırım gözden kaçirmişsin.

Not : Discovery 4 GB icin pakete fix e gerek yok normal kur Rom destekliyorsa Dalvik de ise.
Normal şekilde kuramadım orachi hoca bu konuya yönlendirdi,benimde kafam karıştı işlemci versiyon falan, cihaz gm dıscovery xperia romu yüklü normal şekilde xposedi ve gravitybox u yükledim ama gravity box acmaya calışınca gravity bok faremowork hatası veriyor.[hr]
Şevket Karhan' Alıntı:
TigerKHaN' Alıntı:
Şevket Karhan' Alıntı:

Normal şekilde kuramadım orachi hoca bu konuya yönlendirdi,benimde kafam karıştı işlemci versiyon falan, cihaz gm dıscovery xperia romu yüklü normal şekilde xposedi ve gravitybox u yükledim ama gravity box acmaya calışınca gravity bok faremowork hatası veriyor.
Tamamdır hallettim sonunda

Cvp: Android LP-MM Xposed Framework Kurulumu

(Çok sıkıştırdım sorulardan ama :) ) Hocam cm romu yani kk için nerden yapabilitim öncrki verdiğin linki silmişsinde orda bulamadım

Orochi™' Alıntı:
Cm12.1 = 5.1.1 sdk 22 arm 32 bit olan paketlerden istedigini indir 
Xposed installer apksi tum surumlerle uyumlu :)
Tamam saol ya bende 500 tlye aldığım telefonla neler yapıyorumm yani senin sayende HOCAM :)