Android Marshmallow Geldi !

A

Atakan58

@"UtkuAblakTR"   

Sen güncelledin mi Utku?
Kafanıza göre konu açıyorsunuz.
Ana Konu var/ Açılmış Sürüsüne 6.0 konusu var.

+Kademeli olarak dağıtılmaya başlanmış yine bize gelmesi 1 haftayı bulur.

R

Rygebin

vatan' Alıntı:
Android 6.0 geldiğinde FM radyonun kernelden açılma olasılığı varmı acaba bilgisi olan var mı?
Hayır maalesef olmuyor denedik..
[hr]
Hayırlısı olsun , yeni ROM bana güncelleme geldiği an forumda yayınlanacak ota captureini da paylaşacağım.

R

Rygebin

Nhmanas' Alıntı:
6.0 güncellemesi alan var mı?güncellemenin sırayla dağıtılması da çok saçma olmuş. Bandwith mi yok arkadaş koskoca GM sın
GM nin neresi kocaman anlatır mısınız ? Yönetim binası alışveriş merkezinin yarısını anca kaplayan bır alanda :p

Nhmanas

Yasaklı Üye
Güncelleme her telefona 1 haftaya yayılarak verilecekmiş. Yani en geç alacak olana bir hafta sonra gelecek. En erken alan zaten güncellemeyi kurdu eşini dostunu arıyor seviniyor :D

R

Rygebin

atakan58' Alıntı:
@"UtkuAblakTR"   

Sen güncelledin mi Utku?
Kafanıza göre konu açıyorsunuz.
Ana Konu var/ Açılmış Sürüsüne 6.0 konusu var.

+Kademeli olarak dağıtılmaya başlanmış yine bize gelmesi 1 haftayı bulur.
Yüklememiş hocam, bazen burayı facebook zannediyorlar...

Nhmanas

Yasaklı Üye
Açıkçası android m yi android L kadar heyecanlı beklemedim. Ayrıca android 6.0 olarak piyasaya sürülmesi çok saçma oldu. En fazla 5.2 ederdi bu. 4.3 jellybean den 4.4 KitKat a atlamak gibi bir his veriyor bana

I

Incredible™

Nhmanas' Alıntı:
Açıkçası android m yi android L kadar heyecanlı beklemedim. Ayrıca android 6.0 olarak piyasaya sürülmesi çok saçma oldu. En fazla 5.2 ederdi bu. 4.3 jellybean den 4.4 KitKat a atlamak gibi bir his veriyor bana
görüntü olarak fazla birşey değişmemiş olabilir fakat performans ve pil anlamında büyük gelişmeler yaşandı.

Fasty^

Aktif Üye
Nhmanas' Alıntı:
yapabileceklerinin en iyisi yaptılar zaten başka ne yapılabilir ki.çeşitli iyileştirmeler vs...yapılabilir