[APK]Google 123 Klavye- Numaralı Klavye

Merhaba arkadaşlar,

Biliyorsunuz mesajlarda yazı yazarken numaraları tıklamak için sıkıntılar yaşıyoruz. Lg g3 , samsung s4 orjinal klavyelerinde ise numaralar alfabetik tuşların üzerinde.

Bu sebeple adamlar oturmuş ugraşmış google klavyeye numalara eklemiş  :D

Kurulumu basit olduğu için cwm zip oluşturmadım.

YÖNTEM 1 : 

1- Öncelikle cihazınızda google  ve aosp klavye tarzı klavye varsa hem system hemde data klasörünün içinden silmelisiniz. 

2- Verdiğim linkdeki apk yı cihazınızın -system klasörüne Root browser vb uygulamalarla atıyoruz, ardından izinlerinini aşagıda verdiğim konudan bilgi alarak yapınız.

Apk izinler : http://forum.turkdevs.com/konu-anlatim-system-e-dosya-ekleme-ve-izin-ayarlama.html   

Ardından cihazı yeniden başlatın ve tadını çıkartın. 

Not: Apknın ismini değiştirmeyin..  

İCS Klavye Link : 
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

BLACK Klavye Link : 
 ( Resim Eklenecek )
COBALT Klavye Link 
 ( Resim Eklenecek )
GLASS Klavye Link : 
  ( Resim Eklenecek )

Yeni :
https://www.androidfilehost.com/?fid=95832962473399097

Eğer yukarıdaki, yöntemle "google klavye durduruldu " hatası alırsanız,ki bazı romlarda bu hatayı aldım

YÖNTEM 2

Cwm Link :

Linkteki dosyayı flashlayın, cihaz açılınca ilk klavye kurulumu oldugu için varsayılan olarak gelmeyecektir. Ayarlar/dil klavye bölümünden varsayılan klavye menüsüne gir google klavyeyi görüceksin. Bir kereye mahsus google klavye ayarlar simgesine dokun. Ardından güle güle kullan

Ferdi9050' Alıntı:
Haklısınız , ama Aile sağlık problemlerinden dolayı 7-8 aydır pek uğrayamadım. Ama ne güzel cennetlik yaptık sizleri :D
Allah iyilik versin.Herşeyin başı sağlık,mesajlarına değer verdiğimiz kişileri görememek bizleri üzüyor o yüzden latife yaptım.Allah sağlık sıhhat versin tekrardan.

muratxxlarge' Alıntı:
Ferdi9050' Alıntı:
Haklısınız , ama Aile sağlık problemlerinden dolayı 7-8 aydır pek uğrayamadım. Ama ne güzel cennetlik yaptık sizleri :D
Allah iyilik versin.Herşeyin başı sağlık,mesajlarına değer verdiğimiz kişileri görememek bizleri üzüyor o yüzden latife yaptım.Allah sağlık sıhhat versin tekrardan.

Allah razı olsun, bizlerde aynıyız sizleri göremeyince üzülüyoruz. Her zaman kalbim burda,