Beşiktaş Açılış Logosu

'Discovery Boot Logo & Animation' forumunda hakan.k tarafından 27 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. hakan.k

hakan.k Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

[font='Open Sans', sans-serif]KURULUM[/font]

[font='Open Sans', sans-serif]-İndirdiğiniz .zip uzantılı dosyayı telefon ya da hafıza kartına atıp CWM ile flaşlayın.[/font]

[font='Open Sans', sans-serif]TÜM LOGOLARA ULAŞMAK İÇİN : Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/font]

2. Rozdemir

Rozdemir Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hocam elinize saglik ama batarya animasyonunda bi sıkıntı var bakarsaniz sevinirim :emoji_slight_smile:

3. hakan.k

hakan.k Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

@Rozdemir nasıl bir sıkıntı var kardeşim?

4. gknkck7

gknkck7 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

eline saglık hocam

5. berker

berker Aktif Üye
    Aktif Üye

Diğer animasyonu değiştirmeye üşendim ama güzel olmuş. Deneyeceğim :goodbye:

6. Rozdemir

Rozdemir Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

@kiLLa.hkN ustam sarj animasyonunu kayik birbirine gecmis sekilde yani bozuk gosteriyor :emoji_grinning:

7. Snake

Snake Guest

Bende Turkdevs Logosunu Yaptm Bendede Ölü Pixsel Gbi Çizgiler Var.

8. hakan.k

hakan.k Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

@Snake @Rozdemir Onların hepsini hallettim arkadaşlar önceki indirdikleriniz iptal şimdi ayrı ayrı açtığım logo konularındaki linkler güncel. Bir de onları deneyip geri dönüş yaparsanız sevinirim. Ayrıca logoları şu linke atıyorum yaptıkça : Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

9. Rozdemir

Rozdemir Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

@kiLLa.hkN yok hocam hala ayni verdiginiz lintekininde sarj animasyonu bozuk

10. Atakan58

Atakan58 Guest

Benim koleksiyondan deneyebilirsiniz. Stock pil animasyonu mevcut ama sorunsuz..  İyi forumlar.
    http://forum.turkdevs.com/konu-boot-logo-%E2%97%8F%E2%97%8F%E2%97%8F-arsiv-%E2%97%95%E2%80%BF%E2%97%95.html

11. hakan.k

hakan.k Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Çok ilginç.. Legend v11deyim linktekini indirdim ama normal çalıştı ilgileniyorum hemen

12. discovery42

discovery42 Aktif Üye
    Aktif Üye

@kiLLa.hkN  Konyasporlu da yapabilirmisiniz? Rica etsem açılış logosu general mobilenin stock logosu olsa fakat şarj animasyonu konyasporlu olsa olabilirmi? Bir de bu animasyonlar her romda sıkıntısız çalışırmı?

13. hakan.k

hakan.k Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Eve gidince hallederim 

14. discovery42

discovery42 Aktif Üye
    Aktif Üye

Teşekkürler. Tekrar sorayım bunlar her romda sıkıntısız çalışırmı? Yani şarj animasyonu bozuk görünürmü ?

15. hakan.k

hakan.k Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Sanmıyorum ama olması durumunda forumda orijinal dosyalar var geri çevirebilirsiniz

16. Snake

Snake Guest

Hocam Mesut Hocanın Yaptığı Şarz Animasyonunu Koymuşsunuz Resimdeki Gibi Olmuyomu.

Yükleniyor...