[CUSTOM ROM] Casper Via V8 ROM FOR E TAB-5

samsung

Kayıtlı Üye
Cümleten Selam Aleyküm Arkadaşlar ;

#Casper Via V8 ROM FOR E TAB-5

ROM Casper Via V8'in Stock Romudur E TAB-5 Cihazına Portlanmış Halidir.

ROM da herhangi bir Bug bulursanınız  Özel Mesaj ile Belirtiniz.

[font=helvetica, arial, sans-serif]İSTEYEN EKRAN DPİ SİNİ Le DPI Changer [ROOT] İLE DEĞİŞTİRE BİLİR[/font]

ROM =>  
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Upload Tarihi : 11/01/2016 

KURULUM => İSTER FACTORY RESET YAP İSTERSEN YAPMA SONRA İNSTALL YAP SONRA REBOOT AT .

HAYIRLI OLSUN  :D

TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYALIM Bİ ZAHMET  :angel:

ROMU PORTLAYAN OSMAN KÖKEN 
 TEŞEKKÜRLER  TURKDEVS

61omerts

Kayıtlı Üye
ellerine sağlık kardeşim şimdi hemen yapıcam  :) yaptıktan sonra görüşlerimi bildiririm
[hr]
kardeşim ben yükledim google + hatası verio hep bide ekran çözünürlüğü küçük kalmış simgeler filan büyük ama şuanlık iyi yani

samsung

Kayıtlı Üye
61omerts' Alıntı:
ellerine sağlık kardeşim şimdi hemen yapıcam  :) yaptıktan sonra görüşlerimi bildiririm
[hr]
kardeşim ben yükledim google + hatası verio hep bide ekran çözünürlüğü küçük kalmış simgeler filan büyük ama şuanlık iyi yani
google + güncellemen gerekiyo sonra geçiyo o sorun sayılmaz.
 simgelerin orjinal boyutu bu hiç ellemedim onuda sevmeyen dediğim gibi (le dpi changer) ile değiştirsin 
resimde göründüğü gibi yane  :adyo:

tumet

Kayıtlı Üye
61omerts' Alıntı:
[hr]
acaba nasıl yaptın bana bi anlatabilir misin? ben yukleyemedimde
[hr]
Dr.Techno™' Alıntı:
acaba nasıl yaptın bana anlata bilir misin?

61omerts

Kayıtlı Üye
bu arada google + hatasi guncelleyince gidio suan sorun yok .

İnen dosyayi rardan cikar cikan klasordeki dosyayi (via v8) zip dosyasini direk tabletin ana dizine at sonra ses acma guc tusuyla twrpye gir. Twrp sen wipe seçeneğine girip asagidan kolu çek istersen yap ben yaptim ama sen bilirsinostersen yapmassin sonra install diosun VIA v8. Zip dosyasini seciosun sagidan kolu cekiosun sonra yüklüo zaten

Bide bu le dpi changer programında set dpi yazan yere kaç yazcaz konuda söylersen teşekkürler

Birde bu güncelleme buldu indiriyo ama yuklerken hata verip yukleyemio onunda cevabi verirsen iyi olur

samsung' Alıntı:

[font=helvetica, arial, sans-serif]İSTEYEN EKRAN DPİ SİNİ Le DPI Changer [ROOT] İLE DEĞİŞTİRE BİLİR[/font]
Hocam bootanimation ve bootlogoda reklam var mı? Yani isim, nickname gibi. Yoksa orijinal bootlogo ve bootanimation mu? (Orijinal olmayan bootlogoya sinir olurum çünkü stok rom atınca bile gitmiyormuş.)

ttbpccorporation' Alıntı:
samsung' Alıntı:

Hocam bootanimation ve bootlogoda reklam var mı? Yani isim, nickname gibi. Yoksa orijinal bootlogo ve bootanimation mu? (Orijinal olmayan bootlogoya sinir olurum çünkü stok rom atınca bile gitmiyormuş.)
Stock ROM atınca gidiyor.

samsung

Kayıtlı Üye
61omerts' Alıntı:
bu arada google + hatasi guncelleyince gidio suan sorun yok .

İnen dosyayi rardan cikar cikan klasordeki dosyayi (via v8) zip dosyasini direk tabletin ana dizine at sonra ses acma guc tusuyla twrpye gir. Twrp sen wipe seçeneğine girip asagidan kolu çek istersen yap ben yaptim ama sen bilirsinostersen yapmassin sonra install diosun VIA v8. Zip dosyasini seciosun sagidan kolu cekiosun sonra yüklüo zaten

Bide bu le dpi changer programında set dpi yazan yere kaç yazcaz konuda söylersen teşekkürler

Birde bu güncelleme buldu indiriyo ama yuklerken hata verip yukleyemio onunda cevabi verirsen iyi olur
Güncelleme nin hata vermesi çok normal çünkü casper dan geliyor port ROM olduğu için yuklenmez

Dpi 220 240 yazsan olur