[FASTBOOT][5 MAYIS] GM 5 Android 7.1.1 Stock Rom

'Android One 5 Stock Romlar' forumunda Dr.Techno™ tarafından 7 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. boranoglu

boranoglu Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

11
    0
    1
    Cihaz:
    General Mobile 5
    ROM:
    Stock 7.1.1
    @ozgur34 öncelikle şu konuya açıklık getirelim kardeşim, senin şikayet ettiğin romlar benim değil :emoji_slight_smile: Bu konuyu ben açmadığım gibi ne siteyle ne yöneticileriyle en ufak ilişkim var. Telefonumu root edip kullandığım için her yeni güncelleme geldiğinde bu konu da paylaşılan güncel stok romu indirip kurarım ve şimdiye kadar en ufak sıkıntıyla karşılaşmadım. Peki sana neden her seferinde cevap yazıyorum, çünkü arkadaşlar ne güzel ihtiyacımız olan dosyaları paylaşıyorlar, ben de çorbada tuzum bulunsun mantığıyla, bildiğim bir konuda sorun yaşayan sana yardım etmek istedim. Ben bilgisayar yazılımcısı mıyım ? Hayır 27 yaşında ortama bir bilgisayar bilgisi olan bir avukatım. Ama sana yardımcı olamadığımı gördüğüm için artık cevap yazmayacağım, bu sondur :emoji_slight_smile: Ancak konuyu okuyan ve telefonunu güncelleştirmek yahut herhangi bir yazılımsal sorundan kurtarmak için bu dosyalara ihtiyacı olan arkadaşlara sözüm şudur ki, dosyalar sağlamdır gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Umarım kimseyi kırmamışımdır, saygılar sevgiler.

2. mgk76

mgk76 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Merhaba, şöyle bir sorun var; uygulama açılmıyor ve romu yükleyemiyorum. Romda bir sıkıntı yok çünkü başka bilgisayarda açılıyor. Benim bilgisayarımda da açılıyordu(windows 10). Ancak geçen gün format atmak zorunda kaldım ve o günden sonra rom yükleyemiyorum. dll hatası veriyor.(MSVCR120.dll bulunamadı) Dll dosyası eksik diyor ancak dosya var, yenisini de yükledim aynı hatayı veriyor. Çözümünü bilen var mı acaba?

3. sfsafas

sfsafas Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

2
    0
    1
    ROM:
    5 plus
    temuz programı ile telefona stock room yüklemsi yaptıktan sonra cihaz kapandı ve açılmıyor

4. ozgur34

ozgur34 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

7
    0
    1
    Cihaz:
    Gm 4g
    ROM:
    7.1.1
    Sevgili arkadaşlarım
    "ahmetkkcl" ve "boranoglu" hiçkimseye kasıtlı yaptığım birşey yok eminim sizlerde iyi niyetli arkadaşlarımızsınız. Ve site yönetiminin yapmış olduğu paylaşımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Ancak ben yaşadıklarımı anlattım birilerine zarar gelmesini istemediğimden. Gelelim asıl konuya
    Evet siyah ekran sürekli hızlı bir şekilde gelip gidiyordu. Bu sorunu yaşayan diger arkadaşlarım gm4g stock room dosyanız varsa elinizde dosyasının içinde bulunan .bat uzantılı yükleme aracını gm5 stock room dosyasının içine atın yani exe dosyası iptaledin ve indirdiğiniz gm5 stock rom dosyasının içinde iki klasorden var iki klasöre dokunmadan içeriği az olanı kopyalayıp çok olan tarafa .bat dosyasıda dahil içine bırakın ardından .bat dosyasını çalıştırın hepsi bukadar indireceginiz "gm5 stock rom" dosyasında dosya eksiği vs. Bulunmuyor sağlamdır sadece exe sorunlu onunda çaresini söyledim. Tüm bu çileyi radyo için çektim ancak tırt frekans tarama kanal bulma olmuyor. Çözümü olan varsa yazsın saygılar

5. kenantahmaz

kenantahmaz Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

fmradyo calışmıyor yani öylemi arkadaşım
    --- Mesajlar Birleştirildi, 24 Temmuz 2018, Önceki Mesaj Tarihi: 24 Temmuz 2018 ---
    sevgili arkadaşlar bilenler için cok basit gelen fakat ben ve benim gibi telefonlarına ilk defa kuracak olanlar için adım adım anlatabilecek arkadaşların yardımını bekliyorum telefonum telefonum gm 4g şimdiden teşekkürler

6. kuralsiz7221

kuralsiz7221 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    0
    1
    Cihaz:
    gm 5
    twrp benim telde yuklu ne yapmam lazim

7. okanwt34

okanwt34 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

7
    0
    1
    Cihaz:
    General Mobile GM 5
    ROM:
    Stock Rom
    temmuz güncellemesinde bir sıkıntı mı var bu konuda bazı şikayetler gördüm" ? @dr.techno

8. kenantahmaz

kenantahmaz Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

agustos güncellemesini yapabilen oldumu acaba

Bu Sayfayı Paylaş