Kulaklik Sorunu

'Discovery II Mini Sorun & Yardım Bölümü' forumunda alikemal064 tarafından 24 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. alikemal064

alikemal064 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Yaklasik 4 tane kulaklik aldim. Hepsi Farkli Farkli , iphone 5 , s4 , lumia 820, sony z kulakliklari aldim. Telefona takip muzik dinleyince ses bayagi kotu cikiyor . fakat mp3 um var ona takinca super ses cikiyor. Sorun sizdede varmi ve cozumu varmidir ?

2. lovecraft

lovecraft Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

48
    12
    8
    Sorun dts denen saçmalık. Ses ayarlarından dts effect kısmına giriyosun, default'a (varsayılan)tıklıyosun ve kurtuluyosun bu saçmalıktan. Sistemden kaldırmanın bi yolu varsa denemeye açığım. Bilen söylesin.

3. alikemal064

alikemal064 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Ses ayarlarinda dts yok?[hr]Bilen Yokmu Arkadaşlar ?

4. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.804
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Ses boğuk şekilde geliyorsa kulaklık soketinin baglantisi farklı olduğu içindir kulaklık taki cevaplama tuşuna basılı tutunca ses duzeliyorsa dediğim sorun vardır . kulaklıklar  uyumsuzdur

Sony mh750c kulaklık kullanıyorum gmd2 mini de seste sorun yok.

5. alikemal064

alikemal064 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Hocam Onu Biliyordum Zaten Teşekkür ederim. Fakat Kulaklık uyumlu mic falan çalışıyor ses kötü sadece ? Varmıdır Yazılımla Alakası. (ses boğukluğu sizin  anlattıgınız gibi o tuşa basıyormuş gibi değil 2 tık daha iyi ama boğuk[Anlatamadım ama herneyse])

6. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.804
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Telefonun kulaklık girişinde sorun olmasın ? 
    Dediğin kulakliklardan iphone ve s4 ( s4 miniyle ayniysa onuda denedim ) hariç hepsini denedim hepside gayet güzel ses veriyordu 

7. alikemal064

alikemal064 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

O zaman Sorun Benim Telde :emoji_slight_smile: Saol

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş