launcher

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Arap Kaswa tarafından 30 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. Arap Kaswa

Arap Kaswa Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

jely beandakı launcherı kıtkat fınalde calıstırma yolu var mı veyahut kıtkat fınaldekı launcherde menuyu 5x4 yapabılırmıyız ıkon dızılımını
    [hr]
    @Orochi™ abı konuya bakabılırmısın

2. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.082
    3.246
    122
    Cihaz:
    RN3 Pro & UMI TOUCH
    ROM:
    Amigo Os v3.2
    Stock Romdaki Launcherler Gionee Arayüzünde Çalışır
    Jb deki Launcherin kitkatta Çalışma Olasığı Çok Düşük Hem Uygulama JB uyumlu Hemde Gionee Jb deki bazı Özellikleri Kaldırdı Çalıştırabilsen Bile Rom AOSP yerine Gionee Arayüzlü Çorba Bir Görünüme Geçebilir
    Gionee arayüzü XPosed vb Bazı Şeylerde Sorun çıkarabiliyor Bir launcher için Ugraştığına Degmez
    en azından Ben Ugraşmam :emoji_slight_smile:

3. Arap Kaswa

Arap Kaswa Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

abı pekı kıtkattakı menuyu 5e 4 yapabılme yolu varmı eger buda olmuyosa canımz agolsun artık
    [hr]
    menu dızılımı 4x4 oldugu ıcın cok kotu gorunuyo ve ben kıtkattayken tema ullnabılmk ıcı orjınal launcherde klmk ıstyodum

4. Wes

Wes Administrator

2.378
    2.205
    113
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    o çöp launcherle uğraşacağınıza Nova falan kurun :emoji_slight_smile:

5. Orochi™

Orochi™ Administrator

4.082
    3.246
    122
    Cihaz:
    RN3 Pro & UMI TOUCH
    ROM:
    Amigo Os v3.2
    Stock Romdaki Launcher Launcher3 Yanlış Hatırlamıyorsam Xposed installerdan GEL isimli Modul ile Menu düzen sayısı ayarlanbilir bi bak ...

6. DmXeR

DmXeR Aktif Üye
    Aktif Üye

Aynen Nova kur keyfini çıkar istediğin gibide ayarlarsın. :emoji_grinning:

7. Arap Kaswa

Arap Kaswa Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

pekı abım tesekkurler nıburuyu kurdum orjınale donunce bkrım

nova bı garıp gelıyo bana c launher kullanıyom orjınalı kullanmadgm zaman tema yapabılme olangnızda oluyo bkmak ıstersenız

8. Küheylan

Küheylan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

C launcheri ilk kez senden duydum.Gerçekten güzel launcher novadan sonra yoluma C ile devam ediyorum.:emoji_grinning: :emoji_grinning:

9. Arap Kaswa

Arap Kaswa Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

wıdget kısmında dıy kısayolu var ordan tema yapabılıyosun haberın olsun :emoji_slight_smile: :emoji_slight_smile: :emoji_slight_smile: :emoji_slight_smile:

Yükleniyor...