LG G3 Lollipop Root Rehberi ( Videolu Anlatım )

'LG G3' forumunda Braddleyy tarafından 13 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Braddleyy

Braddleyy Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Merhaba arkadaşlar sizler için faydalı olabileceğini düşündüğüm LG G3 Root Rehberini buradada paylaşmak istedim . Umarım Sizler için faydalı olur :emoji_slight_smile:

[font=Aldrich, sans-serif][font=Aldrich, sans-serif]NOT ![/font][/font]
    • [font='Open Sans', serif][font=Aldrich, sans-serif][font=Aldrich, sans-serif]Bu işlemlerde sorumluluk tamamen sizlere aittir.[/font][/font][/font]
    • [font='Open Sans', serif][font=Aldrich, sans-serif][font=Aldrich, sans-serif]Bu işlemlerde cihazınızda[/font] [font=Aldrich, sans-serif]USB Hata Ayıklama Modu [/font][font=Aldrich, sans-serif]açık olmalıdır.[/font][/font][/font]
    • [font='Open Sans', serif][font=Aldrich, sans-serif][font=Aldrich, sans-serif]Unutmayınız ki yapacağınız bu işlemlerde telefonunuz garanti kapsamı dışı kalır.[/font][/font][/font]
      [font=Aldrich, sans-serif].[/font]
      Uyarı:Reklam yapmak yasaktir tekrarinda suresiz ceza alirsiniz bilginize.

[font=Aldrich, sans-serif][font=Aldrich, sans-serif]GEREKLİ DOSYALAR[/font][/font]

[font=Aldrich, sans-serif]1) Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/font][/font]

[font=Aldrich, sans-serif]2) [font=Aldrich, sans-serif]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/font][/font]

2. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    elinize sağlık güzel bir anlatım olmuş :emoji_slight_smile:

3. TalhaGrgn9

TalhaGrgn9 Aktif Üye
    Aktif Üye

439
    134
    43
    Cihaz:
    Sony Xperia XZ
    ROM:
    Stock Nougat
    Konuyu Sabitliyorum Eline Sağlık.

4. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.804
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Konu sabitten kaldirildi 

Reklam yapicaksaniz facebook gruplarini kullanin.
    Sitemizde bu tarz paylasimlara izin vermiyoruz 
    Konu icerigini duzenleyin . duzenlemeyeceksiniz konuya bildirin konuyu silelim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş