ROM DİSCOVERY 2+ (PLUS)

'Discovery II & II+ Sorun & Yardım Bölümü' forumunda emre tarafından 5 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. emre

emre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

SELAMUN ALEYKUM ARKADASLAR GENERAL MOBİLE DİSCOVERY 2 PLUS İÇİN ROM VARMI YOKSA BU İŞTEN ANLAYANLAR BİZİM İÇİNDE ROM YAPABİLİRLERMİ ACABA ASIL BU TELEFONUN ROMA İHTİYACI VAR ÇÜNKÜ MALUM SORUNLU BİR TELEFON BU İŞTEN ANLAYAN ÜSTATLARDAN DESTEKLERİNİ BEKLİYORUM :emoji_slight_smile:

2. Wes

Wes Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

2.632
    2.512
    113
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    birer tane telefon alırsan ona da rom yaparız  :popcorn:

3. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    :emoji_grinning: :mutlu2: saka bir yana arkadaşla GG ultimate ve lite kati denedik boot olmadi

4. esvatemre

esvatemre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

44
    21
    0
    Ben discovery için çıkan tüm romları portlamayı denedim hiçbiri boot olmuyor logoda kalıyor boota hiç girmiyor bu sorunu çöezbilecek olan yokmu ustalar :emoji_slight_smile:

5. emre

emre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

@Orochi® usta ile iletisime gecseniz o yardımcı olur bu işin piri :emoji_slight_smile: Bi el atalım artık bu işe :emoji_slight_smile:
    [hr]
    simdi bu telefon alcatel one touch idol x+ ya http://www.lollipop-rom.com/2014/12/Alcatel-3743-One-Touch-Idol-X+-16GB.html buna port felan yapsanız felan olmazmi bi deneseniz :emoji_slight_smile:

6. STAN

STAN Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

453
    214
    0
    Discovery 2 nin chipseti 6592  muhtemelen plus da oyledir mtk6589 icin portlanmış romları denemek yerine needromdan 6592 rom bulun onu portlayın muhtemelen açılacaktır hic açılmamasından iyidir 

Not : Os romların portlanış sekilleri farklı oldugundan açılmayacaktır yinede deneyin belki sansiniz yaver gider :emoji_slight_smile: 

7. esvatemre

esvatemre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

44
    21
    0
    Yok usta 6592 romda denedim forumdaki anlatımla boot olmuyor :emoji_slight_smile:

8. STAN

STAN Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

453
    214
    0
    İlginc biz bi tanesini boot etmistik ama direk kapanmisti bugun yarin bi bakicam ablamdada var discovery 2 o yuzden ilgileniyorum biraz :emoji_grinning: 

9. esvatemre

esvatemre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

44
    21
    0
    usta valla bi xperia s6 romu falan fena olmaz yaparsan :emoji_slight_smile:) zaten xperia romu çıktı ama paylaşılmadı yapımcısı test ediyor şuan :emoji_slight_smile:)

10. emre

emre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

discovery 2 ile 2 plus romları aynımı yoksa farklımı ? :emoji_slight_smile:

11. esvatemre

esvatemre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

44
    21
    0
  12. emre

emre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

ama cift sim degil plus modeli

13. esvatemre

esvatemre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

44
    21
    0
    Tüm herşey aynı bi o farklı zaten

14. kartal2387

kartal2387 Aktif Üye
    Aktif Üye

Miui, alcatel romları var

15. emre

emre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

@kartal2387 onlar portlanınca çalışıyormu denedinmi ?

16. kartal2387

kartal2387 Aktif Üye
    Aktif Üye

Denedim kullandım da bir süre

17. emre

emre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

@kartal2387 discovery 2 plus içinse upload edip linkini atabilirmisin hata sorun yoksa :emoji_slight_smile:

18. kartal2387

kartal2387 Aktif Üye
    Aktif Üye

19. asiruhxomer

asiruhxomer Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Merhabalar şu anda aynı bende de varya discovery 2 plus brick olmuş.root atamıyorum bi türlü formdaki sistemi denedim yemedı var mı bilgisi olan ya :emoji_slight_smile:

20. mturk77

mturk77 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Cvp: RE: ROM DİSCOVERY 2+ (PLUS)

brick olmus derken hiç mi acılmıyor.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş