[EDL][8.0.0] GM 5 PLUS OREO STOCK ROM

'Android One 5 Plus Stock Romlar' forumunda Asderdd tarafından 6 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. Emrhayzz

Emrhayzz Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

4
    0
    1
    Cihaz:
    GM 5 plus
    ROM:
    32
    Selam bende dediklerinizin hepsini yaptım edl modu flan ama downloand kısmında hata aldım hata ise : downloand fail : FHloader Fail:Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor hata bu lütfen yardımcı olur musunuz ACİLLLL!

2. lostloop

lostloop Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

2
    0
    1
    Cihaz:
    GM5 PLUS
    Hocam merhaba. Her şeyi dediğiniz gibi yaptım fakat Download a basınca "Download Fail:FireHose Fail:FHLoader Fail: Process fail"diye bir hata alıyorum. Ne yapsam düzeltemedim. Çözümü var mıdır?

3. nostale99

nostale99 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    0
    1
    Cihaz:
    GM 5PLUS
    ROM:
    Kullanmıyorum
    Oreoyu başarıyla kurdum ama sürekli sist arayüzü durduruldu hatası alıyorum. Çözümü nedir .
    --- Mesajlar Birleştirildi, 4 Ocak 2019, Önceki Mesaj Tarihi: 4 Ocak 2019 ---
    Oreoyu başarıyla kurdum ama sürekli sist arayüzü durduruldu hatası alıyorum. Çözümü nedir .

4. selimxcanx

selimxcanx Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

2
    0
    1
    Cihaz:
    Casper VİA V6
    sen varya adamın dibisin dibi, telefonum half brick olmuştu bir türlü çözemedim senin sayende açıldı ADAMSIN :emoji_slight_smile:

5. amozamo

amozamo Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    0
    1
    Cihaz:
    gm5plus
    QPST kurma dosyasını açıyorum. Cmd ekrana gelip gidiyor. En son versiyon QPST denedim ardından. Cmd açıldı "deleting package: %27" 'e kadar geldi. Sonra yine kapandı. VCRedist ve net framework yüklü. Eski versiyonlar dahil olmak üzere çoğu QPST denedim. Daha önce yaptığımda böyle bir sıkıntı olmamıştı fakat bu sefer kuramıyorum. Başlat'a qfil yazınca da bir şey çıkmıyor. Nerede yanlış yaptım anlamadım. Bir yardım edebilir misiniz?

6. m.ali

m.ali Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

3
    0
    1
    Cihaz:
    gm5 plus
    aynen kardeşim bende 8.0dan 7.1.1 e dönmek için yüklüyorum
    --- Mesajlar Birleştirildi, 15 Ocak 2019 23:56, Önceki Mesaj Tarihi: 15 Ocak 2019 23:55 ---
    kardeşim bende 7.1.1 e düşürmek istiyorumne yapmalıyım

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş