[ROOT]ETAB4 BY Kronos

'ETAB 4 Root & Recovery' forumunda Kronos tarafından 11 Mart 2017 tarihinde açılan konu

1. mrvnrcbn

mrvnrcbn Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    0
    1
    Cihaz:
    General Mobile Tab-4
    İlk verdiğiniz linkte dosya yok mdm yi eski haline nasıl getireceğim

2. Kronos

Kronos CEO
    Site Yetkilisi Yönetici

Merhaba. Link düzeltildi.

mrvnrcbn bunu beğendi.
  3. Sirkadyen

Sirkadyen Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

#43 Sirkadyen, 27 Ocak 2018
    Son düzenleme: 27 Ocak 2018
    Mobogenie'ye bağladık tableti USB hata ayıklama açık halde ancak Root'a tıkladığımda hata veriyor ? File Retry, Error yazısı çıkıyor.

4. Sbay18

Sbay18 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cihazı mobogenie nin daha üst bı sürümü ile rootladim ancak orda sistem uygulamarını silme yetkisi yok. Bende eski sürümü bağlamayı deniyorum fakat bı türlü bağlayamadim
    --- Mesajlar Birleştirildi, 11 Şubat 2018, Önceki Mesaj Tarihi: 11 Şubat 2018 ---
    Acaba cihaz rootlu olduğu için başka bı şekilde twrp yükleme veya mdm kaldırma imkanım yok mu?

5. omerryyalcin

omerryyalcin Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

6
    0
    1
    Cihaz:
    Note 5
    Hocam s.a Yeni uyeboldum. Eğer vaktiniz varsa e tab 4 ile ilgili soracağım bir sürü soru var sitede kullanılabilen bir 1e1 mesajlaşma yok mu acaba ?

6. Sbay18

Sbay18 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hocam sorun yaşayan merak eden birisi olarak bende yazdim ama uzun zamandır bı yorum yapılmıyor. Forum e tab 4 konusunda artık kitapları rafa kaldırmış sanırsam.

7. omerryyalcin

omerryyalcin Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

6
    0
    1
    Cihaz:
    Note 5
    O zaman kaldık böyle :emoji_slight_smile:

8. Sbay18

Sbay18 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Aynen öyle :emoji_slight_smile::emoji_slight_smile::emoji_slight_smile: Sorunu dile getirirseniz yardımcı olabilecegim bı durum varsa eğer elimden geleni yaparım.

9. omerryyalcin

omerryyalcin Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

6
    0
    1
    Cihaz:
    Note 5
    Şimdi benim elimde bir e tab 4 var root lu ve sanırım mdm olayından arindirilmis fakat Android sürümü 4.4.2 istediğim bazı işlemleri yapamıyorum bundan dolayı. Daha yüksek sürüm bir rom atmak istiyorum. Telefonlarda çok yaptım ama bu tablette sanırım işler farklı yürüyor. Bu konuda yardıma ihtiyacım var :emoji_slight_smile:

10. Sbay18

Sbay18 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Root varsa Android sürümü yüksek bı custom rom(sağlam bi rom) bulduktan sonra telefon ile yapilanla arasında bı fark yok
    --- Mesajlar Birleştirildi, 11 Mart 2018 ---
    Flasify benzeri bı uygulama ile twrp yükledikten sonrası tamamen telefonlara nasıl yükleniyorsa aynı şekilde
    --- Mesajlar Birleştirildi, 11 Mart 2018 ---
    Benim sorunumda tablete root attım fakat mdm kaldiramadim. Mobogenie yeni sürümde sistem uygulamaları silinmiyor. Bu yüzden de telefona twrp kuramadigim için mdm de kaldım. Tableti açamıyorum. Ayrıcı mdm den etkinleştirme imkanım yok.

11. omerryyalcin

omerryyalcin Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

6
    0
    1
    Cihaz:
    Note 5
    Telefona twrpyi odinden atıyoduk diye hatırlıyorum ama tablette aynı mı ve dosyayı nereden bulacam:emoji_slight_smile:

12. Sbay18

Sbay18 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

O Samsung cihazlarda o şekilde. "Flasify ile Twrp" anahtar kelimeleri ile Google da arama yaparsanız nasıl yapacağınız hakkında bilgi çok video ve yazı bulabilirsiniz.

13. omerryyalcin

omerryyalcin Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

6
    0
    1
    Cihaz:
    Note 5
    Peki bu twrp nin img dosyasını nereden bulabilirim?

14. Kronos

Kronos CEO
    Site Yetkilisi Yönetici

Merhaba. Buradan; Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

15. Hasanulutay

Hasanulutay Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    0
    1
    Cihaz:
    Note 5
    ROM:
    Stock
    S.a etab 4 hakkında yardıma ihtiyacım var. Zahmet olmazsa bi el atarmısınız. Root yapamadım. Sürekli ağ bağlantısını kontrol edin diyor. Pc de internet var. Tabletide bağladım nete. Kabloyla pcyede bağlı. Mobo.. Uygulamasıda görüyor tableti. Ama one click root dediğimde ağ bağlantısını kontrol et diyor? 2.2.5 sürümünü yükledim orada sistem dosyalarını görüyorum.fakat root olmadığı için silemiyorum. Lütfen bi yardım edermisiniz?

16. Kronos

Kronos CEO
    Site Yetkilisi Yönetici

Uygulamayı tekrar yüklemeyi deneyin.

17. fulforsw_61

fulforsw_61 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

merhaba ben mdm kaldırma programını yapıyorum işlem bitiyor yeniden başlata tıklıyorum fakat halen daha beyaz-gri arka planlı yerde duruyor ne yapmalıyım?

18. konur26

konur26 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

17
    5
    3
    Cihaz:
    Gm5plus
    mobogenıe root da file eror hatası verıyor ya

19. oktayceylan26

oktayceylan26 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    0
    1
    Cihaz:
    etab 4
    ustam benim şöyle bir sıkıntım var benim tablette batarya yok (direk bağlı bataryasız çalıştırıyorum) pc görmüyor ve son güncellemeyi de almış(etab 5 arayüzü) usb hata ayıklaması pasif hiçbir şekilde müdahale edemiyorum sana zahmet bir yöntem göster 2 haftadır uğraşıyorum. Bıktım şu mdm belasından

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş