[TOOL] ETAB 5 Dokunmatik Kalibrasyon Aracı v1.1

craazy68

Kayıtlı Üye
- İndirdiğiniz "KALIB_BOOT_BY_TURKDEVS.zip" dosyasını TWRP üzerinden hiçbir sıfırlama yapmadan cihazınıza yükleyin ve cihazı yeniden başlatın.
BU Adımı yapamıyorum ılk fotoda gözüken tablet ekranındakı beyaz resmı yapamadım yardım lütfen
 

xamilboi

Kayıtlı Üye
pcdeki uygulama direk açılıp kapananlar windows ve r tuşuna basın cmd yazıp enterleyin sonra sırasıyla call yazıp boşluk bıraktıktan sonra dosyanın bulundugu konumun adresini yazın klasörün ve uygulamanın adını 1 yaparak daha kolay hale getirebilirsiniz mesela klasörün adı 1 içindeki exenin adı da 1 ise ve bu 1 klasörünü d diskine atarsanız cmdye yazacagınız şey call d:\1\1.exe olacak
 
Hocam KALIB_BY_ROOT u TWRP görmüyor download klasörüne attım rardan dosyaları da çıkarttım fakat flashlanacak bir zip dosyası göremedim TWRP 3.0.2 olmasına rağmen lakin ben direk tabletten indirdim pcden tablete atmadim o sebepten midir acaba bir yardımcı olur musun? Birde E Tab 5in paneli Holitek midir ?
 

Batuhan55

Kayıtlı Üye
admin beyaz ekrana geliyorum herşey tamam ama beyaz ekranda pcye bağladığımda aygıtlarda bakıyorum bu aygıtın sürücüsü düzgün yüklenmemiş yazıyor twrpde iken öyle bişey yazmıyor acil yardım bekliyorum :confused::confused:
 
Son düzenleme:
Üst